Yellowstone z datą premiery finałowego sezonu. Kevin Costner potwierdził złą wiadomość

Radosław Krajewski
2024/06/21 12:00
0
0

Poznaliśmy datę premiery ostatnich odcinków popularnego serialu Taylora Sheridana.

Yellowstone to jeden z najpopularniejszych seriali, za produkcję którego odpowiada MTV Entertainment Studios, 101 Studios oraz Paramount. Serial zmierza do swojego wielkiego finału, który odbędzie się już 10 listopada w Ameryce, a w Polsce kilka dni później, czyli 14 listopada na platformie SkyShowtime. Nie podano, ile odcinków będzie liczył sezon 5b.

Yellowstone

Yellowstone – data premiery finałowego sezonu i oświadczenie Kevina Costnera

Obecnie ekipa i obsada pracuje w Montanie nad realizacją ostatnich odcinków Yellowstone. Na planie brakuje jednak Kevina Costnera, który wcielał się w głównego bohatera historii o rodzinie Duttonów. Aktor za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych potwierdził, że nie wróci zagrać sezonie 5b. Od kilku miesięcy trwały spekulacje, czy Costner pożegna się z widzami, a sam aktor wielokrotnie podkreślał, że chętnie powróci do swojej roli.

Chcę po prostu odezwać się do was i dać wam znać, że po tak długim półtora roku, gdy pracowałem nad Horyzontem i robieniu tych wszystkich rzeczy, których ode mnie wymagano, myślałem o Yellowstone, tym ukochanym serialu, zdając sobie sprawę, że nie będę mógł kontynuować pracy nad serialem, ani w tym sezonie, ani też w przyszłości.

To doświadczenie mnie zmieniło. Uwielbiałem to i wiem, że wam także się podobało. Chciałem tylko dać znać, że nie wrócę. Kocham relację, którą udało nam się wspólnie zbudować. Do zobaczenia w kinie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Serial Yellowstone jest kroniką rodziny Duttonów, posiadaczy największego ranczo w Stanach Zjednoczonych. Pośród zmiennych sojuszy, niewyjaśnionych morderstw, zadanych ran i ciężko wypracowanego szacunku, właściciele są w konflikcie z przygranicznymi sąsiadami – rozrastającym się miastem, rezerwatem Indian oraz pierwszym parkiem narodowym Ameryki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!