Yellowstone nie skończy się happy endem, ale finał będzie „piękny i epicki”

Krzysztof Żołyński
2023/08/08 18:15
0
0

Piąty sezon Yellowstone rodzi się w bólach, ale Kelly Reilly, podpowiada jakie będzie jego zakończenie.

Paramount od dawna zapowiadał, że piąty sezon będzie finałem przebojowego serialu Yellowstone. I chociaż nie wiadomo, kiedy powstaną końcowe odcinki, to jedna z gwiazd delikatnie zdradza zakończenie. Bez konkretów, ale wiemy, że nie będzie happy endu, ale za to ma być epicko.

Yellowstone nie skończy się happy endem, ale finał będzie „piękny i epicki”

Pierwsza połowa piątego sezonu Yellowstonę jest już dostępna, ale realizacja przebojowego dramatu Paramount, napotkała kolejny problem. Najpierw została opóźniona przez zakulisowe rozgrywki Kevina Costnera, a teraz prawie całe Hollywood zrobiło sobie przerwę, aby wesprzeć strajki aktorów. Tym samym zdjęcia zostały wstrzymane do odwołania.

Jedna z gwiazd serialu, Kelly Reilly, która gra Beth Dutton, drażni emocje widzów, zapowiadając jak może zakończyć się cała opowieść.

Jakie będzie zakończenie serialu Yellowstone?

Nie mogę powiedzieć, czy zakończenie będzie szczęśliwe ani jakie będą losy postaci, ale z pewnością będzie piękne i epickie.

GramTV przedstawia:

Yellowstone ma się zakończyć wraz z sezonem 5, gdy Kevin Costner odchodzi z serialu, pozostawiając rodzinę Dutton w osamotnieniu. Trwają prace nad kolejną serią, w której zagra Matthew McConaughey, obok wielu obecnych gwiazd Yellowstone, które prawdopodobnie wrócą do swoich ról.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!