Xbox Game Pass z 5 grami na premierę w kwietniu. Na liście ciekawy polski RTS

Mikołaj Ciesielski
2024/03/11 10:50
0
0

W przyszłym miesiącu abonenci Microsoftu będą mieli okazję zapoznać się z kilkoma interesującymi nowościami.

W zeszłym tygodniu ujawniono ofertę Xbox Game Pass na pierwsze dwa tygodnie marca, która niespodziewanie została rozbudowana o jeszcze jedną produkcję. Tymczasem okazuje się, że już w przyszłym miesiącu abonenci Microsoftu będą mieli okazję zapoznać się z kilkoma ciekawymi nowościami. Zgodnie z zapowiedziami usługa amerykańskiej firmy otrzyma w kwietniu aż 5 gier na premierę.

Xbox Game Pass z 5 grami na premierę w kwietniu. Na liście ciekawy polski RTS

Jednym z najciekawszych tytułów na liście kwietniowych nowości wydaje się Manor Lords, czyli polska gra strategiczna osadzona w średniowiecznych realiach. Produkcja jednoosobowego studia Slavic Magic cieszy się sporym zainteresowaniem na Steam i ma szansę podbić serca miłośników gatunku. Zgodnie z zapowiedziami dzieła Grzegorza Stycznia zadebiutuje we wczesnym dostępie już 26 kwietnia i tego samego dnia trafi do abonentów PC Game Pass.

GramTV przedstawia:

W przyszły miesiącu abonenci Microsoftu będą mieli również okazję zapoznać się z Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, czyli jRPG określane mianem duchowego spadkobiercy serii Suikoden. Na czele studia odpowiedzialnego za wspomnianą produkcją stał sam Yoshitaka Murayama, który niestety zmarł w lutym bieżącego roku. Ostatnie dzieło słynnego dewelopera ukaże się 24 kwietnia 2024 roku i tego samego dnia wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass.

Jak wspomnieliśmy wyżej, w kwietniu w Xbox Game Pass pojawi się co najmniej 5 gier na premierę. Pełną listę nadchodzących nowości znajdziecie poniżej.

Gry na premierę w Xbox Game Pass (kwiecień 2024):

  • 4 kwietnia – Turbo Golf Racing (wersja 1.0)
  • 9 kwietnia – Botany Manor
  • 23 kwietnia – Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes
  • 25 kwietnia – Another Crab’s Treasure
  • 26 kwietnia – Manor Lords (wczesny dostęp)
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!