Xbox Game Pass to „niesamowita oferta”. Twórca Tunic jest zachwycony usługą

Mikołaj Ciesielski
2022/09/09 07:40

Andrew Shouldice zachwala abonament Microsoftu.

Xbox Game Pass to „niesamowita oferta”. Twórca Tunic jest zachwycony usługą

Tunic zadebiutowało na rynku pod koniec marca bieżącego roku. Urocze action-RPG przypominające nieco The Legend of Zelda w dniu premiery trafiło również do Xbox Game Pass, a sam twórca – Andrew Shouldice – przyznaje, że dzięki abonamentowi Microsoftu o jego grze usłyszało znacznie więcej osób.

Twórca Tunic był zachwycony myślą, że dzięki Xbox Game Pass jego grę mogą sprawdzić miliony graczy

W rozmowie z serwisem TrueTrophies Andrew Shouldice przyznał, że sam korzysta z Xbox Game Pass. Deweloper uważa, że jest to „niesamowita oferta”, a myśl o tym, że z usługi Microsoftu korzysta nawet 20 milionów graczy, jest „trochę przerażająca”. Twórca Tunic zdradził również, że nie był sobie w stanie wyobrazić, że nagle Ci wszyscy ludzie korzystający z abonamentu amerykańskiej firmy, mogą ot, tak sięgnąć po stworzoną przez niego grę.

Podczas wywiadu Shouldice porównał usługę Microsoftu do wypożyczalni gier wideo, do której wielu graczy wchodziło i sięgało po produkcje, o których nie mieli bladego pojęcia, ale ich uwagę przykuła np. okładka. Twórca Tunic twierdzi, że podobnie jest z abonamentem Xbox Game Pass, dzięki któremu użytkownicy również odkrywają wiele mniejszych i interesujących tytułów.

Na koniec przypomnijmy, że Tunic dostępne jest obecnie na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedzią już we wrześniu tytuł zadebiutuje też na PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Tunic – Gdyby Zelda zakochała się w rycerzu z Dark Souls.

GramTV przedstawia:

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!