Tunic z datą premiery na PS4 i PS5. Hit z Game Passa wkrótce na konsolach Sony

Mikołaj Ciesielski
2022/06/04 17:00

Niebawem kolejni gracze będą mieli okazję zapoznać się z przygodami człekokształtnego lisa.

Tunic z datą premiery na PS4 i PS5. Hit z Game Passa wkrótce na konsolach Sony

Jedną z niespodzianek ostatniego pokazu State of Play była zapowiedź gry Tunic w wersji na PlayStation 4 i PlayStation 5. W trakcie wydarzenia poinformowano, że wysoko oceniania produkcja – która od dnia premiery dostępna jest w usłudze Xbox Game Pass – już 27 września ruszy na podbój kolejnych platform i zadebiutuje na wymienionych wyżej konsolach Sony. Zapowiedzi towarzyszył również zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

Przemierzaj świat zapomnianych legend, pradawnych mocy oraz groźnych potworów. TUNIC to gra z rzutem izometrycznym o wielkich przygodach małego liska. Trafiasz na tajemniczą plażę i uzbrojony wyłącznie w swoją ciekawość świata musisz zmierzyć się z gigantycznymi bestiami, zbierać osobliwe i potężne przedmioty oraz odkrywać dawno zapomniane sekrety” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Tunic dostępne jest obecnie na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, tytuł znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Tunic – Gdyby Zelda zakochała się w rycerzu z Dark Souls.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Renchar
Gramowicz
04/06/2022 19:29

Totalne low poly graficzne mimo to wciąga jak błoto. Jak widać nie potrzeba wodotrysków graficznych by stworzyć coś fajnego.