Kolejne czyszczenie biblioteki Xbox Game Pass. Usługa straci wkrótce 6 gier

Mikołaj Ciesielski
2023/06/19 08:30
0
0

Z końcem czerwca abonenci Microsoftu będą musieli pożegnać się z kolejnymi tytułami.

Kolejne czyszczenie biblioteki Xbox Game Pass. Usługa straci wkrótce 6 gier

Kilka dni temu z Xbox Game Pass zniknęło 6 gier. Subskrybenci Microsoftu muszą jednak przygotować się na kolejne czyszczenie biblioteki. Na oficjalnej stronie usługi w zakładce „Znikające wkrótce” pojawiła się bowiem lista produkcji, które w najbliższym czasie opuszczą wspomniany abonament. Okazuje się, że z końcem bieżącego miesiąca klienci giganta z Redmond ponownie stracą dostęp do 6 tytułów.

Na liście gier zaplanowanych do usunięcia z Xbox Game Pass znajdziemy m.in. Road 96, czyli grę przygodową od studia DigixArt, która spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony branżowych mediów, jak i samych graczy. Jeśli natomiast zastanawiacie się, czy warto poświęcić swój czas i w najbliższych dniach nadrobić wspomnianą produkcję, to zapraszamy Was do lektury: Road 96 – recenzja gry, w której (prawie) wszystko może się zdarzyć.

GramTV przedstawia:

Road 96 nie jest jednak jedynym wartym uwagi tytułem, który opuści wkrótce Xbox Game Pass. Wśród produkcji, z którymi będą musieli wkrótce pożegnać się abonenci Microsoftu, znajdziemy bowiem również chwalone Omori oraz interesujące Olija. Pełną listę gier zaplanowanych do usunięcia ze wspomnianej usługi z końcem bieżącego miesiąca znajdziecie poniżej.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (czerwiec 2023):

  • 30 czerwcaDJMAX RESPECT V (konsole Xbox, PC, chmura);
  • 30 czerwcaEmpire of Sin (konsole Xbox, PC chmura);
  • 30 czerwcaMatchpoint - Tennis Championships (konsole Xbox, PC, chmura);
  • 30 czerwca Olija (konsole Xbox, PC, chmura);
  • 30 czerwcaOmori (konsole Xbox, PC, chmura);
  • 30 czerwcaRoad 96 (konsole Xbox, PC, chmura).
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!