Wrestlerzy wracają na ring - premiera WWE 2K22 już 11. marca!

Dobrze znana seria gier wrestlingowych powraca. Tym razem do wejścia na ring zachęca dobrze znany fanom Rey Mysterio.

Wrestlerzy wracają na ring - premiera WWE 2K22 już 11. marca!

Seria WWE 2K powraca po dłuższej przerwie już 11. marca, a wraz z nią cała masa nowych atrakcji dla fanów wrestlingu – tego telewizyjnego oraz tego na wirtualnych ringach. Tym razem główną gwiazdą na okładce gry jest Rey Mysterio, który w tym roku obchodzi swoją 20. rocznicę rozpoczęcia kariery w federacji WWE. Efektowny styl walki, dobrze znane fanom “619” oraz kultowa maska luchadora, która przez wiele lat pojawiała się w wielu różnych odmianach – to nie jedyne znaki szczególne uwielbianego tłumy zawodnika. Dlatego też właśnie jemu został poświęcony tegoroczny tryb 2K Showcase.

WWE 2K22 to nie tylko dobrze znane gwiazdy z różnych generacji i efektowne akcje. To również wiele zmian w samej rozgrywce, sterowaniu oraz silniku gry po to, aby wprowadzić serię na zupełnie nowy poziom wykorzystując moc nowej generacji. Dzięki temu starcia będą sprawiały wrażenie tych wprost z telewizyjnych dniówek, a unowocześniony i intuicyjny system sterowania powinien pomóc odnaleźć się nawet mniej wprawionym w boju graczom. Wraca również tryb kariery dla stworzonego przez nas zawodnika pod postacią trybu MyRISE. Dodatkowo do gry wchodzą dwie nowości:

  • Tryb MyGM pozwalający wcielić się w dyrektora generalnego WWE budującego coraz większe zainteresowanie marką, ustawiać karty starć, programy między zawodnikami i nie tylko.
  • Tryb MyFaction, w którym gracze będą mogli zarządzać swoją własną frakcją wrestlingową oraz wykonywać dodatkowe zadania oraz wyzwania tygodniowe.

GramTV przedstawia:

WWE 2K22 pojawi się na konslach PlayStation 4 i PlayStation 5, a także Xbox One oraz Xbox Series X/S już 11. marca w wersji standardowej oraz deluxe (zawierającej m.in. Undertaker Immortal Pack, przepustka sezonowa pozwalająca na ściągnięcie pięciu pakietów DLC, a także pakiety MyRISE Mega-Boost i Supercharger, limitowaną zawartość WWE Supercard oraz specjalny pakiet Starrcade ‘96 dla Reya Mysterio (przeznaczona dla wersji na PS5 oraz XSX).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!