Witchfire wkrótce z dużą aktualizacją. Nowy wróg, startowe klasy i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/11/24 07:35
0
0

The Astronauts podzieliło się pierwszymi szczegółami na temat sporej aktualizacji, która ma niebawem trafić do Witchfire.

Już w zeszłym miesiącu twórcy Witchfire przedstawili plany rozwoju produkcji. The Astronauts informowało wówczas, że priorytetem jest przygotowanie aktualizacji o nazwie roboczej GGU, która ma odświeżyć wspomniany tytuł. Wczoraj natomiast deweloperzy podzielili się pierwszymi szczegółami na temat nadchodzącego patcha. Okazuje się, że gracze mogą liczyć nie tylko na zmiany i poprawki, ale także na kilka nowości.

Witchfire wkrótce z dużą aktualizacją. Nowy wróg, startowe klasy i nie tylko

Twórcy Witchfire przedstawiają pierwsze szczegóły na temat dużej aktualizacji zmierzającej do gry

We wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie gry zapowiedziano, że aktualizacja GGU wprowadzi do Witchfire startowe klasy. Pozwolą one graczom dostosować statystyki postaci do własnych preferencji. Deweloperzy zapowiadają również, że użytkownicy od początku będą mogli korzystać więcej niż z jednej broni, a część z nich fani zobaczą dopiero po raz pierwszy.

Dzięki nadchodzącej aktualizacji w Witchfire pojawi się również nowy rodzaj przeciwnika, którego roboczo nazwano druidem. Deweloperzy opisują wspomnianego wroga jako pół-człowieka, pół-drzewo, który nie porusza się zbyt szybko, ale zadaje naprawdę duże obrażenia. Twórcy przekonują, że będzie to świetny przeciwnik dla mniej doświadczonych graczy, ponieważ będą mogli poćwiczyć na nim swoją celność.

GramTV przedstawia:

Aktualizacja GGU wprowadzi także zmiany w systemie Calamity. Deweloperzy ze studia The Astronauts nie zamierza wprowadzać rewolucji, ponieważ – jak sami podkreślają – „muszą zostawić Wiedźmie trochę władzy”. Całość ma być jednak bardziej zrozumiała i mniej frustrująca, a gracze – zgodnie z zapowiedziami twórców – będą mieć „znacznie więcej do powiedzenia na temat tego, kiedy i dlaczego Calamity się wydarzy”.

Wspomniana aktualizacja ma trafić do Witchfire w ciągu najbliższych tygodni, ale na dokładną datę jej udostępnienia musimy jeszcze nieco poczekać. Patch ma wprowadzić więcej zmian i nowości, ale The Astronauts postanowiło nie dzielić się wszystkimi szczegółami. Graczom nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje na temat nadchodzącej „łatki”.

Na koniec przypomnijmy, że Witchfire dostępne jest obecnie wyłącznie na platformie Epic Games Store. W przyszłości produkcja studia The Astronauts ma jednak trafić również na Steam, a także na konsole. Zainteresowanych wspomnianym tytułem zapraszamy również do lektury: Witchfire to gra, w której ciągle ginę, a mimo to mam ochotę na więcej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!