Najnowsza aktualizacja Windowsa 11 zepsuła Red Dead Redemption 2

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/29 23:20
0
0

Najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego sprawiła, że gra Red Dead Redemption 2 z jakiegoś powodu przestała działać.

Jak podaje między innymi serwis TechRadar, najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego Windows 11 sprawiła, że gra Red Dead Redemption 2 przestała działać. Tak po prostu – i nikt nie wie dlaczego. Nawet sam Microsoft.

Najnowsza aktualizacja Windowsa 11 zepsuła Red Dead Redemption 2

Aktualizacja Windowsa 11 zepsuła RDR 2

Łatka została oznaczona jako KB5023774 i sprawiła, iż użytkownicy systemu w wersji 21H2 nie mogą aktualnie grać w produkcję studia Rockstar Games. Według raportu na temat tego konkretnego błędu na oficjalnej stronie giganta z Redmond problem objawia się w najprostszy możliwy sposób: po wciśnięciu przycisku Play w Rockstar Games Launcher – aplikacji wymaganej do działania gry – nie dzieje się absolutnie nic.

Fakt, iż tyczy się to wyłącznie osób korzystając z poprzedniej wersji Windowsa 11 nie zmienia tego, że może być to dość uciążliwe. Na ten moment tymczasowym obejściem tego problemu jest po prostu uaktualnienie systemu do wersji 22H2. Microsoft zapewnił jednak, iż trwa ustalanie źródła problemu – gry zostanie ono odkryte, otrzymamy nowe informacje.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W wersji na PC gra pojawiła się w sprzedaży 5 listopada 2019 roku na platformach Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store, później także w sklepie Steam.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!