Wiemy, kiedy Joker trafi do Suicide Squad: Kill the Justice League. Wkrótce rusza 1. sezon rozgrywek

Patrycja Pietrowska
2024/03/05 12:00
0
0

Rocksteady ujawnia datę premiery pierwszego sezonu rozgrywek w Suicide Squad: Kill the Justice League.

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League nie należała do najbardziej udanych. Produkcja nie spełniła oczekiwań wydawcy, a zgodnie z ostatnimi doniesieniami, PlayStation oferuje nawet zwrot pieniędzy za grę. Twórcy nie zamierzają jednak się poddawać i właśnie ujawnili datę premiery 1. sezonu rozgrywek.

Wiemy, kiedy Joker trafi do Suicide Squad: Kill the Justice League. Wkrótce rusza 1. sezon rozgrywek

Rocksteady podaje datę premiery 1. sezonu Suicide Squad: Kill the Justice League

Jeszcze w tym miesiące gracze będą mogli zapoznać się z pierwszą popremierową zawartością Suicide Squad: Kill the Justice League. Jak informuje Rocksteady Studios w ostatnim wpisie na platformie Steam, 1. sezon rozgrywek rusza bowiem 28 marca 2024 roku. Wraz z tym wydarzeniem do tytułu trafi kolejna grywalna postać – Joker.
Poza Jokerem w Suicide Squad: Kill the Justice League pojawi się nowy świat, kolejne walki z bossami czy nowe warianty przeciwników. Dodatkowo do gry trafią kolejne zadania Człowieka-Zagadki i 2 odcinki. Warto zaznaczyć, że oferowana zawartość będzie dostępna bezpłatnie dla posiadaczy gry.
Na zakończenie przypominamy, że Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutowało 2 lutego 2024 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych tytułem zapraszamy do lektury: Recenzja Suicide Squad: Kill The Justice League. Mamy Avengersów w domu.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!