PlayStation oferuje zwrot pieniędzy za Suicide Squad: Kill the Justice League. Doniesienia w sieci

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/04 21:00
3
0

Najnowsze doniesienia sugerują, że PlayStation oferuje zwrot pieniędzy za jedną z growych porażek roku.

Od premiery gry Suicide Squad: Kill the Justice League słyszeliśmy w większości raczej negatywne opinie nie tylko na temat przebiegu debiutu, ale również na temat samej produkcji. Teraz natomiast, jak podaje serwis Forbes, gra studia Rocksteady może paść ofiarą podobnej sytuacji co Cyberpunk 2077 – według najnowszych doniesień Sony ma oferować zwroty pieniędzy za zakupienie cyfrowego wydania tytułu w sklepie PlayStation Store.

PlayStation oferuje zwrot pieniędzy za Suicide Squad: Kill the Justice League. Doniesienia w sieci

Zwroty pieniędzy za Suicide Squad w PS Store

Źródłem tej informacji jest użytkownik o pseudonimie Tris, który opublikowal na forum Reddit zrzut ekranu pokazujący komunikat Sony o zwrocie pieniędzy za zakup Suicide Squad. W komunikacie powołano się na skargę, że „zakupiony przedmiot nie mógł zostać użyty” – chodzi tutaj oczywiście o fakt, iż dla wielu graczy produkcja studia Rocksteady była praktycznie niegrywalna od momentu premiery ze względu na poważne problemy z trybem wieloosobowym oraz połączeniem internetowym. Użytkownik forum Reddit twierdzi, że złożył wniosek, ale nie spodziewał się, że cokolwiek się wydarzy, biorąc pod uwagę, że PlayStation nie dokonuje zwrotów cyfrowych poza bardzo rzadkimi okolicznościami.
Zwroty pieniędzy za Suicide Squad w PS Store, PlayStation oferuje zwrot pieniędzy za Suicide Squad: Kill the Justice League. Doniesienia w sieci

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy jest to jednorazowa tego typu sytuacja, czy może w sieci zacznie pojawiać się więcej doniesień o otrzymanych zwrotach. Pozostaje czekać.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League jest dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
3
twoj ick
Gość
05/03/2024 16:26

Od zawsze można było zwrócić grę którą się nie aktywowało, to z Cyberpunk zwracali ograny tytuł bo CDP zjebał premierę 

dariuszp
Gramowicz
05/03/2024 09:11
Headbangerr napisał:

Wow, jakże hojnie z ich strony. Użytkownicy PS Store mogą się poczuć przez chwilę prawie, jakby mieli konto na Steam. Tak jakby. Chociaż nie do końca.

Możesz dostać zwrot nawet jak grałeś dłużej jak 2h co na Steam też czasem wymaga lepszej argumentacji. Ja tak zwróciłem Helldivers 2 pomimo przekroczenia 2h bo tyle czasu spędziłem tylko czekając aż serwery zaczną działać. 

Headbangerr
Gramowicz
04/03/2024 21:33

Wow, jakże hojnie z ich strony. Użytkownicy PS Store mogą się poczuć przez chwilę prawie, jakby mieli konto na Steam. Tak jakby. Chociaż nie do końca.
Trwa Wczytywanie