Wielka część budżetu Czasu krwawego księżyca trafi do kieszeni Leonardo DiCaprio. Aktor z astronomiczną gażą

Krzysztof Żołyński
2023/11/11 20:00
0
0

Wygląda na to, że Czas krwawego księżyca nie tylko przyniesie DiCaprio kolejną nominację do Oscara, ale zagwarantował mu również ogromną wypłatę za rolę.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Leonardo DiCaprio jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood. Jego nazwisko jest wabikiem na widzów, a więc wytwórnie zabiegają o jego udział w filmach i chętnie wypłacają mu astronomiczne kwoty za role. Nie inaczej jest w przypadku Czasu krwawego księżyca, o którym mówi się od jakiegoś czasu, że jest niemal pewną nominacją do Oscara dla gwiazdora.

Wielka część budżetu Czasu krwawego księżyca trafi do kieszeni Leonardo DiCaprio. Aktor z astronomiczną gażą

Ile Leonardo DiCaprio zarobi za rolę w Czasie krwawego księżyca?

Wiadomo, że Apple TV+ wydało na realizację Czasu krwawego księżyca 200 mln dolarów. Chodzą pogłoski, z których wynika, że gwiazdor zgarnął za rolę Ernesta Burkhearta 40 milionów, a więc jest to spora część sporego budżetu. Szacuje się, że majątek DiCaprio wynosi około 300 milionów dolarów, co oznacza, że jego gaża w nowym filmie Scorsese ma spory udział w powiększeniu zasobności konta aktora.

GramTV przedstawia:

Niestety film nie okazał się hitem kinowym, bo do tej pory zarobił 121 mln, a więc nawet nie zwróciła się jego produkcja. Wydaje się, że nie jest to wielki cios dla Apple, które chyba nawet nie liczyło na ogromne zyski z tej produkcji. Ważniejsze jest chyba zaangażowanie w budowanie biblioteki prestiżowych treści. W grudniu widowisko trafi do streamingu i być przyciągnie ono nowych widzów.


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!