Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Wiedźmin z własnym zestawem klocków. CD Projekt zaprezentował oficjalną grafikę

Radosław Krajewski
2022/11/28 16:40

Zestaw odtwarza słynny moment z gry.

Fani Wiedźmina wyczekują darmowej aktualizacji dla PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S do trzeciej części przygód Geralta. W sieci nie brakuje porównań oprawy graficznej nowej wersji z poprzednią, która zawiera wiele usprawnień oraz nowych mechanik. Gracze wkrótce otrzymają jeszcze jedną atrakcję z wiedźmińskiego świata. CD Projekt ogłosił współpracę z firmą Mega Construx, dzięki której już wkrótce do sprzedaży trafi oficjalny zestaw klocków inspirowany Wiedźminem 3.

Wiedźmin z własnym zestawem klocków. CD Projekt zaprezentował oficjalną grafikę

Klocki Wiedźmin od Mega Construx

Produkt określony zestawem kolekcjonerskim został zaprezentowany na pierwszej oficjalnej grafice. Widzimy na niej, że zestaw odtwarza słynną scenę z Wiedźmina 3: Dziki Gon, czyli pierwszego starcia Geralta z Gryfem w Białym Sadzie, podczas którego bohater otrzymuje kuszę od Vesemira i ma okazję poćwiczyć swoje strzeleckie umiejętności. Mega Construx wcześniej współpracowała przy takich markach jak Halo i Call of Duty. Zestaw prezentuje się naprawdę dobrze i teraz musimy poczekać na szczegóły, w tym cenę oraz datę premiery.

Połączyliśmy siły z @MegaConstrux nad ekscytującym nowym projektem. Zbuduj własną scenę z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z tym świecącym zestawem kolekcjonerskim.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
28/11/2022 19:02

No patrz... a jeszcze nie tak dawno była dyskusja o potencjalnym zestawie Wieśka. Może to nie Lego ale tez może być dobre.