Werewolf by Night nie będzie długi. Marvel przygotował krótką historię

Radosław Krajewski
2022/09/24 18:00

Poznaliśmy czas trwania specjalnego filmu od Marvela.

Na D23 Expo Marvel oficjalnie potwierdził przygotowanie halloweenowego programu specjalnego zatytułowanego Werewolf by Night. Studio zaprezentowało pierwszy zwiastun produkcji, która będzie odwoływał się do kina grozy z lat 30. i 40. ubiegłego wieku. Niestety w filmie nie pojawi się słynny łowca potworów, na którego wprowadzenie liczyli fani MCU.

Werewolf by Night nie będzie długi. Marvel przygotował krótką historię

Werewolf by Night – czas trwania

Twitterowe konto Big Screen Leaks poinformowało, że produkcja będzie krótkometrażowym filmem i Werewolf by Night trwa tylko 52 minuty i 37 sekundy. Czas trwania liczony jest wraz z napisami końcowymi i ewentualnymi scenami po napisach. Dla porównania szykowany przez Jamesa Gunna świąteczny program specjalny ze Strażnikami Galaktyki ma trwać około 40 minut.

Wczytywanie ramki mediów.

Werewolf by Night opowie historię grupy łowców potworów, którzy zbierają się w zamku Bloodstone po śmierci ich lidera i biorą udział w tajemniczej i śmiertelnie niebezpiecznej rywalizacji o potężny artefakt. Na ich drodze stanie jednak krwiożercza bestia, z którą będą musieli sobie poradzić.

GramTV przedstawia:

Za film odpowiada Michael Giacchino, kompozytor znany z Batmana i Jurassic World: Dominion. Będzie to jego reżyserski debiut. W obsadzie znaleźli się: Gael García Bernal, Laura Donnelly, Harriet Sansom Harris, Al Hamacher, Eugenie Bondurant, Kirk Thatcher, Jaycob Maya, Daniel J. Watts oraz Leonardo Nam.

Werewolf by Night zadebiutuje już 7 października na Disney+.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!