Warpaws - psy VS koty w RTS-owym wydaniu

Smolak
2022/09/21 09:45
0
0

Któż wygra tę odwieczną batalię?

Warpaws to propozycja od Slipgate Ironworks, która prezentowana jest jako klasyczny RTS o dość ciekawym settingu. Rywalizacja na polu bitwy będzie się bowiem odbywać pomiędzy psami i kotami. Jak wszyscy dobrze wiemy, jest to odwieczny konflikt, który tym razem zawita na ekrany komputerów. Nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery, ale według wstępnych zapewnień w Warpaws zagramy dopiero w przyszył roku. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym trailerem. Nie zapomnijcie dać znać, którą stronę konfliktu wesprzecie!

Warpaws - psy VS koty w RTS-owym wydaniu

Warpaws zadebiutuje dopiero w przyszłym roku

Warpaws ma być klasycznym i prostym w założeniach przedstawicielem gatunku RTS. Jak mówią twórcy, będzie kreskówkowo, a priorytetem jest humor i frajda płynąca z gry. Rozgrywka skupiać się będzie na dowodzeniu jednostkami na polu walki, a nie na zbieraniu surowców i rozbudowywaniu bazy.

Podstawy gry mają być proste, ale fani bardziej złożonych wyzwań również znajdą w Warpaws coś dla siebie, w myśl zasady - easy to learn, hard to master. Oczywiście, oprócz kampanii dla jednego gracza otrzymamy możliwość starć w trybie multiplayer. Jeśli produkcja autorstwa Slipgate Ironworks Was zaintrygowała, to zachęcamy do dodania jej do swojej listy życzeń.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!