Warhammer 40,000: Rogue Trader na nowym wideo

Jakub Smolak
2023/10/19 19:00
0
1

Twórcy prezentują działanie systemu wyborów i konsekwencji.

Premiera Warhammer 40,000: Rogue Trader zbliża się wielkimi krokami, więc w nadchodzącym czasie z pewnością otrzymamy sporą ilość materiałów promujących grę. Tym razem twórcy przygotowali wideo, na którym prezentują działanie systemów wyborów i konsekwencji. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Warhammer 40,000: Rogue Trader na nowym wideo

W Warhammer 40,000: Rogue Trader wybory gracza będą mieć duże znaczenie

Twórcy zaznaczają, że każda podjęta przez gracza akcja będzie miała swoje konsekwencje, które znacząco wpłynął na przebieg rozgrywki. Wszystko wskazuje więc na to, że Warhammer 40,000: Rogue Trader będzie oferować sporą regrywalność.

Stworzony w ścisłej współpracy z Games Workshop, Warhammer 40,000: Rogue Trader to fabularna, klasyczna gra RPG od Owlcat Games. Rozpocznij przygodę na pokładzie swojego osobistego, gigantycznego statku kosmicznego, podróżując między wieloma systemami w Przestrzeni Koronusa, słabo zbadanym i niezwykle niebezpiecznym regionie kosmosu – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Rogue Trader zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera gry zaplanowana została na 7 grudnia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!