War Hospital – polski RTS w czasach I Wojny Światowej nie ukaże się w 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2023/10/10 09:00
0
0

W dowódcę szpitala polowego w czasach I Wojny Światowej gracze wcielą się kilka miesięcy później, niż planowano.

Po raz pierwszy o War Hospital informowaliśmy Was w lipcu ubiegłego roku, kiedy to mieliśmy okazję zobaczyć gameplay trailer z nadchodzącej produkcji polskiego Brave Lamb Studio. Wspomniany tytuł miał zadebiutować na rynku w tym miesiącu, ale okazuje się, że rodzimego RTS-a, którego akcja rozgrywa się w trakcie I Wojny Światowej, będzie trzeba jeszcze nieco poczekać. Deweloperzy poinformowali bowiem, że War Hospital nie ukaże się w 2023 roku.

War Hospital – polski RTS w czasach I Wojny Światowej nie ukaże się w 2023 roku

War Hospital zalicza opóźnienie. Na premierę polskiego RTS-a w czasach I Wojny Światowej będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

W komunikacie opublikowanym m.in. na portalu X poinformowano, że War Hospital zadebiutuje na rynku na początku 2024 roku. Na dokładną datę premiery będzie trzeba jednak jeszcze nieco poczekać. Deweloperzy z Brave Lamb Studio zapowiadają, że zamierzają poświęcić dodatkowe miesiące na dopracowanie swojej produkcji i zbalansowanie wszystkich obecnych w grze systemów.

Warto dodać, że to nie pierwsze opóźnienie. W marcu informowano, że premiera War Hospital miała odbyć się 31 sierpnia 2023 roku. Deweloperzy z Brave Lamb Studio zdecydowali się jednak przełożyć debiut gry na 26 października 2023 roku. Ostatecznie – jak się okazało – na polskiego RTS-a będzie trzeba poczekać do 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że War Hospital zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wydawcą nadchodzącej produkcji Brave Lamb Studio jest francuska firma Nacon.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!