War Hospital z nową datą premiery. Polski RTS ukaże się na początku 2024 roku

Mikołaj Ciesielski
2023/11/29 09:05
0
0

Wiemy, kiedy gracze będą mieli okazję wcielić się w dowódcę szpitala polowego w czasach I Wojny Światowej.

War Hospital miało ukazać się pod koniec października, ale nieco ponad dwa tygodnie przed planowanym poinformowano, że na wspomniany tytuł będzie trzeba poczekać do 2024 roku. Brave Lamb Studio nie ujawniło wówczas daty premiery swojej produkcji. Na szczęście polski zespół postanowił nie trzymać nas dłużej w niepewności i ujawnił, kiedy gracze będą mieli wcielić się w dowódcę szpitala polowego w czasach I Wojny Światowej.

War Hospital z nową datą premiery. Polski RTS ukaże się na początku 2024 roku

War Hospital zadebiutuje na początku 2024 roku. Ujawniono dokładną datę premiery

W najnowszym zwiastunie poinformowano, że premiera War Hospital odbędzie się 11 stycznia 2024 roku. Zainteresowanym graczom pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy z Brave Lamb Studio nie natrafią tym razem na żadne trudności i komplikacje, a gra zadebiutuje we wspomnianym terminie.

Jest rok 1918. Nazywasz się major Henry Wells. Jesteś emerytowanym brytyjskim medykiem, przywróconym do służby i rzuconym w piekło I Wojny Światowej. Brakuje ci ludzi i ekwipunku, lecz jesteś ostatnim promieniem nadziei dla niezliczonych żołnierzy na froncie zachodnim. Pomagaj rannym i okaleczonym jako dowódca szpitala polowego. Zrób wszystko, aby stworzyć bezpieczny azyl, gdy pociski artyleryjskie przelatują ci nad głową – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że War Hospital zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wydawcą nadchodzącej produkcji Brave Lamb Studio jest francuska firma Nacon. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić polskiego RTS-a osadzonego w czasach I Wojny Światowej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!