W Skull and Bones wkrótce rusza 1. sezon rozgrywek. Ubisoft zapowiada nową zawartość

Patrycja Pietrowska
2024/02/22 14:45
0
0

Ubisoft prezentuje plan rozwoju Skull and Bones na 2024 rok.

Skull and Bones spotkało się z mieszanym odbiorem wśród krytyków. Po premierze produkcji odnotowano także większe zainteresowanie inną grą o piratach od Ubisoftu, Assassin’s Creed Black Flag. Firma nie zwalnia jednak tempa i podzieliła się właśnie swoimi planami na rozwój najnowszego tytułu na 2024 rok. Wraz z grafiką prezentująca zmierzającą do Skull and Bones zawartość, pojawił się także zwiastun pierwszego sezonu rozgrywek.

W Skull and Bones wkrótce rusza 1. sezon rozgrywek. Ubisoft zapowiada nową zawartość

Skull and Bones – Ubisoft prezentuje plany rozwoju gry na aktualny rok

Jak informuje na oficjalnej stronie Ubisoft, każdy z czterech zapowiedzianych sezonów ma trwać 12 tygodni. Gracze mają otrzymać nowe wydarzenia, legendarnych rywali i kolejne wyzwania. Spodziewać można się również większej liczby statków czy broni. Nowe elementy rozgrywki mają być dostępne za darmo, poza przedmiotami kosmetycznymi, które będą miały jedynie dekoracyjny charakter.
W ramach pierwszego sezonu gracze będą mogli zmierzyć się z nikczemnym kapitanem Philippe La Peste i jego legendarnym pirackim statkiem. Dodatkowo pojawi się nowy potwór morski do pokonania – tylozaur. Zainteresowani mogą także nabyć płatną przepustkę sezonową, która pozwoli odblokować złoto i różne elementy kosmetyczne. Warto wspomnieć, że postępy będą przenoszone między sezonami.
Pierwszy sezon rozgrywek rusza 27 lutego 2024 roku. Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Skull and Bones jest dostępne na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Piracki tytuł zadebiutował 16 lutego 2024.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!