W nowej grze od twórców Disco Elysium pojawią się mikropłatności?

DK
2022/08/01 18:25

Sugerują to ogłoszenia o pracę w studiu.

Disco Elysium od dewelopera ZA/UM okazało się jednym z lepszych RPG-ów ostatnich lat. Teraz dużo mówi się o tym, że studio albo robi drugą część, albo pracuje nad zupełnie nowym tytułem. Wskazują na to świeże oferty pracy w ZA/UM. Co ciekawe, wśród nich znalazło się stanowisko dla specjalisty od sprzedaży i monetyzacji.

Idealny kandydat ma mieć dwa lata doświadczenia w projektowaniu systemów płatności w grach. Oczywiście to nie znaczy, że kolejna produkcja studia będzie na pewno zawierała system mikropłatności, ale jest to jednak prawdopodobne.

W nowej grze od twórców Disco Elysium pojawią się mikropłatności?

GramTV przedstawia:

Inne oferty dotyczą takich stanowisk jak artysta koncepcyjny. Delikwent musi wyróżniać się wyjątkową miłością do rzeczy kosmicznych i klimatów science fiction. Więcej na ten temat piszemy pod tym adresem.

Disco Elysium – platformy

Disco Elysium ukazało się 2019 roku na blaszakach. W 2021 do sklepów trafiła wersja The Final Cut, którą można ogrywać także na systemach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem RPG-a, to być może pomocna okaże się GRAM-owa recenzja – publikowaliśmy ją pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!