W God of War: Ragnarok znajdą się tarcze o różnych defensywnych umiejętnościach

Mikołaj Ciesielski
2021/09/20 09:30

Eric Williams, reżyser gry, zdradza kolejne szczegóły na temat rozgrywki w nadchodzącej odsłonie przygód Kratosa i Atreusa.

W God of War: Ragnarok znajdą się tarcze o różnych defensywnych umiejętnościach

Tuż po prezentacji pierwszego pełnoprawnego zwiastuna God of War: Ragnarok poznaliśmy kilka szczegółów na temat fabuły oraz walki w nadchodzącej odsłonie przygód Kratosa i Atreusa. Tymczasem kilka dni temu Eric Williams, reżyser gry, oraz Cory Barlog, dyrektor kreatywny w studiu Sony Santa Monica i reżyser poprzedniej odsłony God of War, udzielili wywiadu jednemu z YouTuberów, w którym zdradzili, że w God of War: Ragnarok pojawi się kilka rodzajów tarcz, które będą wyróżniać się „różnymi defensywnymi opcjami i umiejętnościami”. Deweloperzy chcą w ten sposób dać graczom większą swobodę i pozwolić użytkownikom dopasować Kratosa do swojego stylu gry.

Nie chcę się w to za bardzo zagłębiać, ale tak, [w grze – dop. red.] są różne tarcze, które mają różne defensywne opcje i umiejętności. Chcieliśmy w ten sposób dać graczom możliwość wyrażenia siebie poprzez budowanie swojego Kratosa za pomocą sprzętu, wyposażenia i tym podobnym. Dlatego nawet podczas obrony każdy będzie mógł grać nieco inaczej. Z czasem wrogowie nauczą się reagować na nasz styl lub sprawią, że znajdziemy się w sytuacji, w której będziemy musieli użyć innych rzeczy, dlatego myślę, że gracze będą czerpać przyjemność z badania różnych opcji – informuje Williams.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że w zeszłym tygodniu Eric Williams udzielił również kilku informacji na temat lokacji dostępnych w grze God of War: Ragnarok. Reżyser zdradził m.in. w jaki sposób zmienią się one za sprawą Fimbulvinter, czyli Wiecznej Zimy, która według nordyckich wierzeń poprzedza nadejście tytułowego Ragnaroku.

Na koniec przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zmierza na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Nadal nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry. Na ten moment wiadomo jedynie, że nowa odsłona przygód Kratosa i Atreusa ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2022 roku. Warto również wspomnieć, że Ragnarok będzie zwieńczeniem nordyckich przygód Boga Wojny.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!