Lokacje w God of War: Ragnarok odczują nadejście Fimbulvinter na różne sposoby

Mikołaj Ciesielski
2021/09/13 12:30

Nie każda kraina będzie pokryta lodem, choć możemy spodziewać się tego w Midgardzie.

Lokacje w God of War: Ragnarok odczują nadejście Fimbulvinter na różne sposoby

Po prezentacji pełnoprawnego zwiastuna God of War: Ragnagrok na PlayStation Showcase 2021 otrzymaliśmy sporo informacji na temat fabuły oraz walki w nadchodzącej odsłonie przygód Kratosa i Atreusa. Dowiedzieliśmy się też, że Eric Willimas zastąpił na stanowisku reżysera Cory’ego Barloga, który był odpowiedzialny za poprzednią część serii. Williams udzielił też wywiadu dla IGN, w którym m.in. zdradził, w jaki sposób Fimbulvinter (Wieczna Zima) wpłynie na Dziewięć Światów, które przyjdzie nam odwiedzić w trakcie zabawy w God of War: Ragnarok.

Każda kraina, w której wcześniej byliście, będzie w jakiś sposób zmieniona ze względu na rozpoczęcie się Fimbulvinter. Nie oznacza to, że każdy świat będzie zasypany śniegiem. Myślę, że [Fimbulvinter – dop. red.] to myląca nazwa… Wieczna Zima to wydarzenie, które zmienia świat na różne sposoby. Midgard jest jednak skuty lodem, ponieważ stanowi epicentrum kataklizmu – poinformował reżyser.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że zgodnie z informacjami opublikowanymi na oficjalnym blogu PlayStation w God of War: Ragnarok odwiedzimy zarówno znane nam już Światy z poprzedniej odsłony serii, jak i wcześniej niedostępne królestwa takie jak Vanaheim, Svartalfheim oraz Asgard. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne materiały, w których będziemy mogli zobaczyć więcej ujęć z nowych krain.

Na koniec przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zmierza na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Nadal nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry. Na ten moment wiadomo jedynie, że nowa odsłona przygód Kratosa i Atreusa ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2022 roku. Warto również wspomnieć, że Ragnarok będzie zwieńczeniem nordyckich przygód Boga Wojny.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!