W Dragon Age: The Veilguard będziemy romansować bez ograniczeń. Nie zabraknie pikantnych scen

Patrycja Pietrowska
2024/06/12 12:35
2
0

Wszyscy towarzysze będą panseksualni.

Ostatnio otrzymaliśmy 20-minutowy gameplay z Dragon Age: The Veilguard – nowej gry RPG od BioWare. Potwierdziły się również dobre wieści związane z trybami graficznymi na konsolach – zarówno posiadacze PlayStation 5, jak i Xboxów Series X/S będą mogli zagrać w 60 klatkach na sekundę. Tymczasem w rozmowie z portalem IGN reżyserka gry, Corinne Busche, zdradziła nieco więcej szczegółów związanych z nawiązywaniem relacji i romansowaniem w grze.

Dragon Age: The Veilguard
Dragon Age: The Veilguard

Twórcy Dragon Age: The Veilguard przybliżają temat romansowania w grze

W ostatniej rozmowie reżyserki gry Dragon Age: The Veilguard z portalem IGN poruszony został temat nawiązywania relacji między postaciami w grze. Jak się dowiedzieliśmy, gracze będą mogli romansować z każdym towarzyszem, niezależnie od płci i rasy bohatera. Według przekazanych informacji wszyscy członkowie drużyny mają być panseksualni.

Wczesne opcje romansowania pojawią się jeszcze w pierwszym akcie. Przedstawicielka BioWare wyjaśnia jednak, że „dopiero na późniejszym etapie gry naprawdę angażujesz się w romans i robi się dość pikantnie”. Dodatkowo Busche potwierdza, że nie zabraknie scen z elementami nagości, w związku z tym, że produkcja przeznaczona będzie dla dorosłych graczy.

Niektórzy z nich są bardziej pikantni niż inni. Podobnie jak w prawdziwym życiu, nasi towarzysze mają zróżnicowane osobowości. Część z nich jest bardziej fizyczna lub agresywna, a inni są bardziej... mamy na przykład nekromantę-dżentelmena, który jest bardziej zmysłowy. – wyjaśnia Corinne Busche.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Dragon Age: The Veilguard powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł ma zadebiutować na rynku jesienią 2024 roku. BioWare zapewnia, że gra ma zawierać „jedne z najbardziej rozbudowanych wątków fabularnych w historii” serii.

Warto również wspomnieć o planach twórców Dragon Age: The Veilguard na najbliższe dni. Już 14 czerwca 2024 roku deweloperzy planują sesję Q&A na Discordzie, natomiast w przyszłym tygodniu produkcja ma znaleźć się na okładce magazynu Game Informer, co sugeruje, że otrzymamy również kilka dodatkowych informacji na temat gry. Zainteresowanym pozostaje zatem oczekiwać na nowe wieści ze strony BioWare.

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
12/06/2024 20:52
dariuszp napisał:

Skoro wszyscy są Bi to mało to zróżnicowane. Ten sam problem miały poprzednie gry.

Wolę podejście CDPR gdzie Panama miała swoje preferencje a Judy swoje.

Weź nie porównuj tego z CP2077, to różnica pomiędzy Ferrari i Fiatem 125P. Ja bym wolał coś więcej się dowiedzieć o postaciach, a nie najważniejsze, co powiedziano, to ich orientacja. Czyżby niewiele więcej do opowiedzenia nie było?

P.S. Miło, że komentarze działają. Szkoda, że cenzura prewencyjna nie przepuściła poprzedniego napisanego ok 14.

dariuszp
Gramowicz
12/06/2024 20:20

Skoro wszyscy są Bi to mało to zróżnicowane. Ten sam problem miały poprzednie gry.

Wolę podejście CDPR gdzie Panama miała swoje preferencje a Judy swoje.