Dragon Age: The Veilguard w 60 FPS na konsolach. EA potwierdza dobre wieści

Mikołaj Ciesielski
2024/06/12 07:30
1
0

Użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X/S otrzymają dwa tryby graficzne do wyboru.

Wczoraj zaprezentowano 20-minutowy gameplay z Dragon Age: The Veilguard. W sieci pojawiło się jednak również sporo dodatkowych informacji na temat wspomnianego tytułu. Electronic Arts odniosło się m.in. do kwestii płynności animacji gry na konsolach. Okazuje się, że w przypadku nadchodzącej odsłony serii Dragon Age użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X/S będą mogli cieszyć się rozgrywką w 60 klatkach na sekundę.

Dragon Age: The Veilguard
Dragon Age: The Veilguard

Konsolowa wersja Dragon Age: The Veilguard będzie posiadać dwa tryby graficzne

Tuż po prezentacji rozgrywki kilka redakcji opublikowało pierwsze wrażenia z Dragon Age: The Veilguard. O tym, że wspomniana gra będzie działać w 60 klatkach na sekundę na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, w swoim artykule poinformowała redakcja IGN, powołując się na słowa jednego z przedstawicieli Electronic Arts. Pracownik amerykańskiej firmy miał zapewnić dziennikarzy, że konsolowa wersja nadchodzącej odsłony serii Dragon Age będzie posiadać dwa tryby graficzne.

Dragon Age: The Veilguard będzie oferować tryb wydajności i jakości na konsolach, aby zapewnić graczom możliwość wyboru preferowanej jakości grafiki. Będziemy mieli więcej informacji na temat dokładnej wydajności, gdy w nadchodzących miesiącach zakończymy prace nad grą – poinformował jeden z przedstawicieli Electronic Arts.

GramTV przedstawia:

BioWare zamierza w nadchodzących tygodniach regularnie dzielić się nowymi informacjami na temat Dragon Age: The Veilguard. Już w najbliższy piątek – 14 czerwca 2024 roku – na oficjalnym kanale BioWare na Discord odbędzie się sesja Q&A z deweloperami. W przyszłym tygodniu nadchodząca odsłona serii Dragon Age znajdzie się na okładce magazynu Game Informer, w którym z pewnością pojawi się kilka dodatkowych szczegółów.

Na koniec przypomnijmy, że Dragon Age: The Veilguard powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nowa odsłona popularnej serii od BioWare ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
12/06/2024 18:16

No i git