Valiant Hearts: Coming Home z datą premiery. Zagramy jeszcze w tym miesiącu

Mikołaj Ciesielski
2023/01/25 10:15
1
0

Abonenci platformy Netflix już niedługo będą mieli okazję zapoznać się z kontynuacją aliant Hearts: The Gret War.

Valiant Hearts: Coming Home z datą premiery. Zagramy jeszcze w tym miesiącu

Już we wrześniu Ubisoft poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Netflix, za której sprawą użytkownicy wspomnianej platformy otrzymają ekskluzywny dostęp do trzech gier mobilnych. Zgodnie z zapowiedziami pierwszym z przygotowanych tytułów będzie Valiant Hearts: Coming Home, czyli sequel uznanego przez graczy i recenzentów Valiant Hearts: The Great War. Kontynuacja obsypanej nagrodami produkcji doczekała się właśnie dokładnej daty premiery.

Valiant Hearts: Coming Home zadebiutuje na rynku jeszcze w styczniu

Podczas The Game Awards 2022 firma Ubisoft zapowiedziała, że Valiant Hearts: Coming Home zadebiutuje na rynku na początku 2023 roku. Okazuje się, że francuska korporacja nie rzucała słów na wiatr, ponieważ – zgodnie z przekazanymi informacjami – premiera wspomnianej produkcji odbędzie się już 31 stycznia, czyli za niecały tydzień.

Akcja Valiant Hearts: Coming Home – podobnie jak Valiant Hearts: The Great War – została osadzona w realiach I Wojny Światowej. Produkcja przedstawia losy czwórki „niedocenianych” bohaterów, którzy zmagają się z „bezlitosną machiną wojenną”.

Ta historia o przetrwaniu, poświęceniu i przyjaźni jest hołdem dla Harlem Hellfighters, pierwszej afroamerykańskiej jednostki piechoty, która walczyła w I wojnie światowej i zniosła bariery rasowe w ojczyźnie i za granicą – czytamy w informacji prasowej.

Przypomnijmy, że Valiant Hearts: Coming Home dostępne będzie wyłącznie dla abonentów platformy Netflix korzystających z urządzeń mobilnych z systemem iOS oraz Android.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
25/01/2023 11:13

Polecam oryginał. Jeden z niewielu przypadków gdzie Ubisoft zrobił coś nowego, oryginalnego i jeszcze dobrze wyszło.