Ubisoft tworzy Valiant Hearts 2 tylko dla Netflix. Nowe gry w ofercie platformy

Maria Wawrzyniak
2022/09/11 13:30

Dzięki współpracy Ubisoftu z Netfliksem użytkownicy platformy otrzymają dostęp (na wyłączność) do trzech gier mobilnych, w tym zupełnie nowej odsłony Assassin’s Creed.

Podczas pokazu Ubisoft Forward francuska korporacja ogłosiła współpracę z platformą streamingową Netflix, w której ramach użytkownicy platformy otrzymają ekskluzywny dostęp do trzech gier mobilnych. Dowiedzieliśmy się, że wśród nich znajdzie się chociażby zupełnie nowa, mobilna odsłona serii Assassin’s Creed (nie chodzi tutaj o zapowiedziane Jade). Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Ubisoft tworzy Valiant Hearts 2 tylko dla Netflix. Nowe gry w ofercie platformy

Trzy nowe gry w ofercie Netflix Games

Pierwszym tytułem jest kontynuacja gry Valiant Hearts: The Great War z 2014 roku. Jest to platformówka o kreskówkowej oprawie graficznej, która opowiada historię czwórki osób z czasów I wojny światowej. Pierwsza część stanowiła interesujący miks elementów zręcznościowych, logicznych oraz przygodowych.

Dalej mamy nowy Mighty Quest for Epic Loot, który, zgodnie z zapowiedzią, ma zadebiutować – podobnie, jak Valiant Hearts 2 – w przyszłym roku. Mowa tutaj o produkcji z gatunku hack’n’slash czerpiącej inspirację głównie z roguelite. Na koniec, jak już powiedzieliśmy, w ofercie gier od Netfliksa ma pojawić się mobilna gra z serii Assassin’s Creed.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!