Unrecord przywrócony do życia dzięki GTA 6. Twórcy publikują nowy gameplay

Radosław Krajewski
2023/12/06 14:00
0
0

Deweloperzy porównali swoją grę do jednej ze scen w zwiastunie Grand Theft Auto 6.

Pojawienie się pierwszego zwiastuna GTA 6 wywołało nieoczekiwaną reakcję studia DRAMA, które tworzy realistyczną pierwszoosobową strzelankę Unrecord. Jeszcze w kwietniu pojawił się pierwszy gameplay z produkcji, a gracze nie mogli uwierzyć w jakość oprawy graficznej tytułu. Pojawiły się kontrowersje, czy Unrecord jest rzeczywiście grą, czy też może interaktywnym filmem. Studio DRAMA wyjaśniło, że wszystko co zobaczyliśmy na materiale, było faktyczną rozgrywką. Deweloperzy od tego czasu nie dzielili się postępami prac nad grą, ale pokaz Grand Theft Auto 6 skłonił ich do zaprezentowania światu nowych fragmentów rozgrywki.

Unrecord przywrócony do życia dzięki GTA 6. Twórcy publikują nowy gameplay

Unrecord – twórcy porównują swoją grę do GTA 6

W zwiastunie GTA 6 pojawia się scena z oczu bohater, który wraz z grupą innych policjantów bierze udział w akcji wewnątrz budynku mieszkalnego. Właśnie do tego urywka odniosło się studio, które porównało fragment z gry Rockstar Games do swojej produkcji. Opublikowali w tym celu trwający 18 sekund film, na którym możemy zobaczyć nowy gameplay z fotorealistyczną grafiką oferowaną przez Unrecord.

Nadal tu jesteśmy – napisał jeden z deweloperów.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Czyżby materiał miał być zapowiedzią, że jedną z pokazywanych podczas The Game Awards gier będzie właśnie Unrecord? Przypomnijmy, że wydarzenie odbędzie się w piątek 8 grudnia o godzinie 01:30 czasu polskiego.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!