Wiedźmin: Stary Świat – na planszę wkracza Bruxa. Zobaczcie figurkę oraz kartę

Mikołaj Ciesielski
2021/05/18 09:00

Wydawnictwo Go on Board zaprezentowało kolejne monstrum, z którym przyjdzie nam się zmierzyć w planszowym Wiedźminie.

Wiedźmin: Stary Świat – na planszę wkracza Bruxa. Zobaczcie figurkę oraz kartę

Kampania crowdfundingowa gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat zbliża się wielkimi krokami, a twórcy nie przestają dzielić się z nami różnego rodzaju informacjami. Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, że wspomniany tytuł otrzyma tryb solo, a także kooperacyjny dodatek o tytule Dziki Gon. Tymczasem w miniony weekend wydawnictwo Go on Board postanowiło zaprezentować kolejnego potwora, z którym przyjdzie nam się zmierzyć w planszowym Wiedźminie. Okazuje się, że na planszy będziemy mogli wpaść na Bruxę.

Nie dajcie się zwieść ptakom, ich śpiew może być zdradziecki. Gdy, idąc przez las, usłyszysz ptasie trele, rozglądaj się bacznie. Możliwe, że wchodzisz właśnie na terytorium bruxy, nad wyraz przebiegłej wampirzycy, której uroda może równać się tylko z jej morderczymi instynktami” – czytamy na stronie wydawnictwa Go on Board.

Podobnie jak w przypadku poprzednich potworów, tak i tym razem oprócz powyższego opisu otrzymaliśmy również grafiki, przedstawiające figurkę oraz kartę Bruxy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim statuetka, na której widzimy nie tylko wspomniane monstrum, ale także szczegółowe elementy otoczenia. Po pomalowaniu całość z pewnością będzie robić ogromne wrażenie.

Na koniec przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 1 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę, wykonywać intrygujące zadania, polować na potwory, a także toczyć pojedynki z innymi wiedźminami. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku. Zgodnie z przekazanymi na początku miesiąca informacjami, już 25 maja rozpocznie się kampania crowdfundingowa, która w naszym kraju odbędzie się za pośrednictwem platformy zagramw.to.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!