Ujawniono tytuł trzeciej tajemniczej gry za darmo w Epic Games Store. Coś dla fanów wielkich bitew

Radosław Krajewski
2024/05/24 11:20
0
0

Poznaliśmy tytuł kolejnej darmowej gry w ramach Mega wyprzedaży 2024 w sklepie Epic Games.

Poznaliśmy tytuł kolejnej darmowej gry w ramach Mega wyprzedaży 2024 w Epic Games Store. Od czwartku klienci Epic Games Store mogą odebrać drugi tajemniczy tytuł udostępniony w ramach Mega Wyprzedaży 2024. Tym razem gracze zgarną za darmo Farming Simulator 22. Jak poprzednio, sklep nie ujawnił tytułu kolejnej gry, którą rozdadzą w przyszłym tygodniu. Na szczęście serwis Dealabs ujawnił kolejną grę, którą otrzymamy od Epic Games Store całkowicie za darmo.

Ujawniono tytuł trzeciej tajemniczej gry za darmo w Epic Games Store. Coś dla fanów wielkich bitew

Znamy tytuł kolejnej darmowej gry w Epic Games Store

W przyszłym tygodniu gracze będą mogli odebrać Chivalry 2, czyli wieloosobową grę akcji, w której wcielamy się w rycerza toczącego ogromne bitwy na miecze, topory, łuki i kusze. Tytuł Torn Banner Studios zadebiutował w czerwcu 2021 roku, zbierając pozytywne opinie od graczy.

Niedawno deweloper udostępnił nową aktualizację zatytułowaną Regicide. Wprowadza ona nową mapę, broń Goedendag, kampanię oraz różne poprawki, mające na celu ulepszenie jakości i płynności rozgrywki. Zdobycie Chivalry 2 za darmo już za tydzień będzie świetną okazją, aby sprawdzić wszystkie te nowości.

Chivalry 2 to wieloosobowa gra z gatunku slasher, inspirowana filmowymi średniowiecznymi bitwami. Gracze są rzucani w wir najbardziej ikonicznych starć tamtej epoki – od krzyżujących się mieczy, przez deszcze płonących strzał, po oblężenia zamków i wiele innych.

Wygrywaj na ogromnych polach bitew, gdzie może walczyć nawet 64 graczy. Oblegaj zamki, niszcz mury pociskami z katapult, pal wioski i wyrzynaj chłopów na mapach z celem zespołowym.

GramTV przedstawia:

Darmowe Chivalry 2 będzie dostępne już w czwartek, 30 maja, o godzinie 17:00 czasu polskiego. Grę będzie można odebrać w Epic Games Store do 6 czerwca.

Przypominamy również o innej darmowej grze dostępnej obecnie w Epic Games Store. Na odbiór bonusowej produkcji macie czas do następnego czwartku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!