Uciekające kurczaki: Era nuggetsów z pierwszym zwiastunem. Widać duże zmiany

Krzysztof Żołyński
2023/09/05 21:00
0
0

Po 23 latach, Uciekające kurczaki powracają na ekrany. Tym razem za sprawą Netflixa powstaje animacja pod tytułem Uciekające kurczaki: Era nuggetsów, która kontynuuje przygody postaci znanych z oryginału.

To, że Netflix pracuje nad drugą częścią świetnie przyjętej animacji – Uciekające kurczaki, wiadomo nie od dzisiaj. Streamer ostrożnie dozuje nowe wieści na temat prac nad tym filmem, ale tym razem miał dobry pretekst. Pokazano pierwszy duży zwiastun.

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów z pierwszym zwiastunem. Widać duże zmiany

Zwiastun nadchodzącego filmu animowanego pokazuje, jak czas zmienił wygląd tego wszechświata, a technologia znacznie różni się od tej, którą można zobaczyć w oryginalnym filmie. Zmiany dotyczą także obsady głosowej. Tym razem w Ginger wcieli się Thandiwe Newton. Wiadomo także, że Mel Gibson nie powróci w sequelu, a głos Rocky'ego Rhodesa podkłada Zachary Levi. Wiadomo także, że do obsady głosowej dołączy Bella Ramsey, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli w The Last of Us. Bella zagra córkę Ginger, którą poznaliśmy w pierwszej części filmu. Ta wojownicza kura wywalczyła wolność dla swoich koleżanek, ale po latach spędzonych w bezpieczeństwie, może nadejść jego kres. Niedaleko czai się zagrożenie ich pięknego snu o niezależnym od ludzi kurniku.

W projekt zaangażowani są twórcy oryginalnego filmu - Peter Lord i Nick Park. Za reżyserię odpowiada Sam Fell, mający na koncie między innymi animację Wpuszczony w kanał, a scenariusz napisali Karey Kirkpatrick, John O'Farrell oraz Rach Tunnard.

GramTV przedstawia:

Premiera filmu Uciekające kurczaki: Era nuggetsów została zaplanowana na 15 grudnia.

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów - pierwszy zwiastun filmu

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!