Twórcy Suicide Squad: Kill the Justice League przedstawiają postać King Sharka

Mikołaj Ciesielski
2023/11/23 08:05
0
0

W sieci pojawił się kolejny gameplay trailer nadchodzącej produkcji Rocksteady Studios.

Kilka dni temu gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League, który skupiał się na prezentacji Harley Quinn. Rocksteady Studios najwyraźniej nie zamierza zwalniać tempa, ponieważ do sieci trafił kolejny gameplay trailer wspomnianego tytułu. Najnowszy materiał promocyjny nadchodzącej produkcji twórców trylogii Batman: Arkham przedstawia postać King Sharka.

Twórcy Suicide Squad: Kill the Justice League przedstawiają postać King Sharka

Nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League. W roli głównej King Shark

Zgodnie z przekazanymi informacjami King Shark jest „niesamowicie silny” i „zaskakująco inteligentny”, ale jednocześnie łatwowierny oraz naiwny. Rocksteady Studios podkreśla również, że wspomniana postać jest jedną z niewielu istot na Ziemi, które mogą stawić czoła Supermanowi. Do pokonania potężnego superbohatera będzie jednak potrzebować wsparcia ze strony pozostałych członków Legionu Samobójców.

Czterech superzłoczyńców DC ściera się z inwazją obcych sił oraz superbohaterami DC, którzy chcą teraz zniszczyć miasto, mimo że niegdyś przysięgali je chronić. Przez cały czas członkowie Legionu Samobójców muszą uważać na śmiercionośne ładunki wybuchowe, które wszczepiono im w głowy – mogą wybuchnąć przy pierwszej oznace nieposłuszeństwa – informuje opis gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S dokładnie 2 lutego 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Rocksteady Studios.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!