Harley Quinn bohaterką nowego zwiastuna Suicide Squad: Kill the Justice League

Mikołaj Ciesielski
2023/11/21 08:00
1
0

Rocksteady Studios nie daje graczom zapomnieć o swojej nowej produkcji.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay z Suicide Squad: Kill the Justice League. Rocksteady Studios dodatkowo podzieliło się również kilkoma szczegółami na temat swojej produkcji. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Deweloperzy opublikowali bowiem kolejny materiał promocyjny wspomnianego tytułu. Najnowszy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice przybliża postać Harley Quinn.

Harley Quinn bohaterką nowego zwiastuna Suicide Squad: Kill the Justice League

Nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League skupia się na prezentacji Harley Quinn

Zgodnie z zapowiedziami Harley Quinn będzie jedną z czterech grywalnych postaci w Suicide Squad: Kill the Justice League. Opublikowany przez Rocksteady Studios zwiastun pozwala natomiast zainteresowanym sprawdzić, czego można spodziewać się po przyjaciółce Jokera. Najnowszy materiał wideo skupia się przede wszystkim na walce z przeciwnikami i systemie poruszania się po świecie gry.

Rozgrywka Harley Quinn w Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiada się na chaotyczną i wybuchową zabawę, co idealnie odwzorowuje charakter postaci. Bohaterka – podobnie jak pozostałe postacie – będzie mogła pochwalić się również unikalną mechaniką poruszania się po świecie gry, która podkreśla jej zwinność i szybkość.

GramTV przedstawia:

Harley będzie również korzystać ze skradzionych gadżetów Batmana, w tym m.in. linki z hakiem, która ułatwi zarówno eksplorację, jak i walkę z przeciwnikami. Rzućcie okiem na zwiastun na dole wiadomości i zobaczcie, czego jeszcze można spodziewać się po wspomnianej postaci.

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League zmierza na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 lutego 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Rocksteady Studios.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
21/11/2023 10:09

Deweloperzy powinni pograć trochę w Spidermana. Mogliby wtedy zauważyć że linki nie działają a raczej nie powinny działać kiedy w pobliżu nie ma wysokich budynków. Bo do czego je przypina? Gołębi?