Twórcy Last Epoch omawiają nadchodzące zmiany. Zbliża się wielka aktualizacja Harbingers of Ruin

Patrycja Pietrowska
2024/07/05 09:55
0
0

Do produkcji Eleventh Hour Games zmierza masa nowości i zmian.

Na początku maja deweloperzy z Eleventh Hour Games zaprezentowali „mapę drogową” przedstawiającą plany na rozwój Last Epoch. Tymczasem coraz większymi krokami zbliża się aktualizacja Harbingers of Ruin, która wprowadzi pierwsze nowości i poprawki. W związku z tym twórcy podzielili się bardziej szczegółowymi informacjami.

Last Epoch
Last Epoch

Do Last Epoch zmierza aktualizacja Harbingers of Ruin. Nadchodzi sporo zmian i nowości

Zgodnie z przekazanymi przez Eleventh Hour Games informacjami, już 9 lipca 2024 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego ukaże się wielka aktualizacja Harbingers of Ruin. Deweloperzy postanowili przedstawić szczegóły, dzieląc ogłoszenie o patchu na dwie części. Pierwsza z nich koncentruje się na nowościach, w tym mechanice uników (Evade), która dostępna będzie dla wszystkich klas od pierwszego poziomu i zapewni większą mobilność. Twórcy zaznaczają jednak, że choć Evade pozwala łatwiej unikać ataków wroga, nie czyni postaci mniej podatnej na obrażenia.

Kolejną nowością jest Nemezis, czyli system losowych spotkań pozwalający na zdobycie potężnego wyposażenia przed endgame. Dodatkowo w końcowej zawartości gry pojawi się nowy boss Aberroth, a także nowa frakcja w postaci zapomnianych rycerzy. Nie zabraknie również kolejnych unikatowych przedmiotów, a także nowego glifu. Więcej informacji znajduje się w tym miejscu.

Drugi wpis od Eleventh Hour Games skupia się natomiast na Quality of Life. Jak przekazują twórcy, zmian doczekały się błogosławieństwa, które będzie można szybko i łatwo zmienić bez utraty postępów. Zapamiętane błogosławieństwo będzie również dostępne dla innej postaci na koncie. Ponadto ulepszono drabinki, a także system filtrowania łupów, który otrzymał nowe opcje. Zmiany obejmują także rangi w Gildii Kupców (będą one szybciej zdobywane) oraz w Circle of Fortune (dwa nowe poziomy).

GramTV przedstawia:

Pełna lista zmian jest naprawdę pokaźnych rozmiarów i zawiera także poprawki w ramach umiejętności klas, systemu osłon czy mechaniki Corruption. Zainteresowani szczegółami odnajdą więcej informacji tutaj. Na zakończenie twórcy podziękowali natomiast graczom za nieustanne wsparcie i sugestie, które pozwalają dopracować Last Epoch.

Przypomnijmy więc raz jeszcze, że aktualizacja Harbingers of Ruin zadebiutuje 9 lipca 2024 roku. Last Epoch trafiło natomiast na rynek w pełnej wersji 21 lutego 2024 roku. Tytuł od Eleventh Hour Games jest dostępny wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!