Twórcy Green Hell chwalą się dobrą sprzedażą i aktualizują plany rozwoju gry

Mikołaj Ciesielski
2021/09/21 15:45
0
0

Dodatek The Spirits of Amazonia 3 ukaże się na komputerach osobistych później ze względu na skalę projektu.

Twórcy Green Hell chwalą się dobrą sprzedażą i aktualizują plany rozwoju gry

Miłośnicy Green Hell z pewnością wypatrują informacji na temat premiery trzeciej części dodatku The Spirits of Amazonia. Niestety nie mamy w tej kwestii dobrych wieści. Studio Creepy Jar poinformowało, że finałowe rozszerzenie zadebiutuje na komputerach osobistych w bliżej nieokreślonym terminie. Opóźnienie spowodowane jest zwiększoną skalą projektu. Premiery poprzednich DLC zwiększały zainteresowanie podstawową wersją gry, dlatego też deweloperom zależy, aby finałowe rozszerzenie spełniło oczekiwania fanów i prezentowało jak najwyższą jakość.

Pierwsze dwie części dodatku The Spirits of Amazonia okazały się ogromnym sukcesem, a ich premiery wyraźnie podbijały ilość sprzedanych kopii Green Hell na Steam. W związku z tym, oczekiwania graczy co do finałowej części rozszerzenia są zdecydowanie wyższe niż w przypadku poprzednich. Sprzedaż w dalszym ciągu jest bardzo wysoka – zgodnie z raportem z dnia 23 sierpnia 2021 od początku roku wyniosła 832 tys. kopii na wszystkich platformach. Dlatego też, do ostatniego, finałowego dodatku Green Hell przykładamy szczególną wagę – The Spirits of Amazonia 3 będzie największym z przygotowywanych przez nas rozszerzeń” – poinformował Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

Warto wspomnieć, że 9 czerwca Green Hell zadebiutowało na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja Creepy Jar zaliczyła na sprzętach Sony i Microsoftu dobry start, o czym poinformowali sami twórcy. Trzeba też pamiętać, że deweloperzy nie zapominają o użytkownikach wspomnianych platform i pracują nad konsolowymi wersjami pierwszych dwóch części dodatku The Spirits of Amazonia. Studio planuje też wydać swoją grę na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja gry Green Hell zadebiutowała na rynku we wrześniu 2019 roku na komputerach osobistych. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Creepy Jar, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Green Hell, czyli świetnej polskiej gry, której premiera przeszła bez echa.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!