Green Hell zalicza dobry start na PS4 i XONE. Twórcy są zadowoloni ze sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2021/06/22 18:35
0
0

Studio Creepy Jar liczy, że konsolowa wersja powtórzy sukces z PC.

Green Hell zalicza dobry start na PS4 i XONE. Twórcy są zadowoloni ze sprzedaży

Zgodnie z zapowiedziami 9 czerwca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One zadebiutowała gra Green Hell. Okazuje się, że tytuł radzi sobie na wspomnianych platformach całkiem nieźle, a przedstawiciele studia Creepy Jar są zadowoleni ze startu sprzedaży swojego tytułu na sprzętach Sony i Microsoftu. Niestety twórcy nie podzielili się szczegółowymi danymi.

Sprzedaż idzie dobrze. Jest zgodna z naszymi oczekiwaniami. Na razie mamy odczyty z dwóch tygodni, niepełne, ponieważ potrafią one spływać z dużym opóźnieniem. Nie mamy jeszcze danych z niektórych regionów, ale widzimy fajny trend, ten drugi tydzień sprzedaży jest bardzo podobny do pierwszego” – powiedział Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

Najistotniejsze jest to, żeby gra sprzedawała się bardzo dobrze w długim terminie, tak żeby powtórzyć sukces z PC, który na początku nie sprzedawał się zbyt dobrze. Liczymy na kilkaset tys. sprzedanych kopii w ciągu roku czy półtora” – dodaje Kwiatek.

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja gry Green Hell zadebiutowała na rynku we wrześniu 2019 roku na komputerach osobistych. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Creepy Jar, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Green Hell, czyli świetnej polskiej gry, której premiera przeszła bez echa.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!