Twórcy Diablo 4 przekazali 666 wiader z pokarmem dla ptaków organizacji charytatywnej

Patrycja Pietrowska
2024/04/23 12:45
0
0

30 milionów robaków na cześć Duriela z okazji Dnia Ziemi.

Wczoraj obchodziliśmy Dzień Ziemi, który skupia się na promowaniu ochrony środowiska i proekologicznych postawach wśród społeczeństwa. Blizzard postanowił dołączyć się do świętowania i zaproponował graczom Diablo 4 udział w akcji charytatywnej. W wyniku działania firmy 30 milionów robaków trafi do Tiggywinkles, szpitala dla dzikich zwierząt.

Twórcy Diablo 4 przekazali 666 wiader z pokarmem dla ptaków organizacji charytatywnej

30 milionów robaków dla organizacji charytatywnej od Blizzarda

Blizzard postanowił uczcić Dzień Ziemi i zachęcić graczy Diablo 4 do wzięcia udziału w akcji charytatywnej. Za każde 25 polubień pod postem na platformie X (dawny Twitter) studio przekazało 45 tysięcy robaków Tiggywinkles – szpitalowi dla dzikich zwierząt w Wielkiej Brytanii. Firma ograniczyła się do maksymalnej liczby 666 wiader.

GramTV przedstawia:

Wydarzenie nazwane „Darem Duriela” spotkało się z szybką reakcją ze strony społeczności gry. W wyniku akcji Blizzard przekazał organizacji charytatywnej 30 milionów robaków, które trafią do ptaków przechodzących leczenie i rehabilitację. Twórcy Diablo 4 podziękowali już w mediach społecznościowych za udział w akcji, informując, że „Duriel może spać spokojnie, wiedząc, że jego potomstwo zostało wykorzystane dla dobra Dnia Ziemi”.

Na zakończenie przypominamy, że trwający Sezon Konstruktów w Diablo 4 zakończy się 14 maja. Gra zadebiutowała na rynku 6 czerwca 2023 roku i jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!