Twórca Super Mario RPG był „bardzo zaskoczony” zapowiedzią remake'u na Switcha

Krzysztof Żołyński
2023/07/04 13:00
0
0

Chihiro Fujioka – jeden z twórców Super Mario RPG – był bardzo zaskoczony zapowiedzią odnowionej wersji. Nie jest zaangażowany w projekt, ale jest zadowolony, że gra powstanie.

Prawdopodobnie największą niespodzianką na ostatnim Nintendo Direct było ogłoszenie Super Mario RPG na Switcha. To remake gry RPG firmy Square z 1996 roku ze zaktualizowaną grafiką 3D i przerywnikami filmowymi.

Twórca Super Mario RPG był „bardzo zaskoczony” zapowiedzią remake'u na Switcha

Choć fani byli podekscytowani, jedną z osób, która była równie zaskoczona tą zapowiedzią, był Chihiro Fujioka – jeden z twórców tego klasyka. W krótkiej wymianie zdań z fanem w mediach społecznościowych Fujioka ujawnił, że nie był zaangażowany w tę zaktualizowaną wersję, dodając, że był „bardzo zaskoczony”, ale także niesamowicie „zadowolony” z zapowiedzi.

Chihiro Fujioka: Och! O mój Boże, w końcu! Zarówno grafika, jak i muzyka zostały cudownie ulepszone! Naprawdę nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak ewoluuje klimat mini-gier i innych rzeczy.

GramTV przedstawia:

Fujioka wspomniał również, że „nie może się doczekać” premiery gry zaplanowanej na 17 listopada, więc być może sprawdzi ją osobiście.

Chihiro Fujioka zadowolony, że powstanie nowa wersja Super Mario RPG

Wczytywanie ramki mediów.

W wywiadzie udzielonym w lutym zeszłego roku Fujioka rzeczywiście mówił o tym, jak bardzo chciałby zrobić kontynuację Super Mario RPG, a może nawet sprawić, by była to jego ostatnia gra.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!