Remake Super Mario RPG z datą premiery. Nintendo odświeża kolejny klasyk

Mikołaj Ciesielski
2023/06/22 07:55
1
0

Japońska firma zaprezentowała pierwszy zwiastun odświeżonej wersji gry z 1996 roku.

Zapowiedź Super Mario Bros. Wonder nie była jedyną atrakcją wczorajszego Nintendo Direct. Już kilka dni temu w sieci zaczęły pojawiać się nieoficjalne doniesienia, że Nintendo zamierza zaprezentować na wspomnianym wydarzeniu remake gry znanej z konsoli Super Nintendo Entertainment System. Plotki okazały się prawdziwe, ponieważ w trakcie pokazu japońska firma ujawniła odświeżoną wersję Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars z 1996 roku.

Remake Super Mario RPG z datą premiery. Nintendo odświeża kolejny klasyk

Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars otrzyma remake na Nintendo Switch

Remake Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars zadebiutuje na rynku jako Super Mario RPG. Zapowiedzi towarzyszył również zwiastun, w którym Nintendo pokazało, w jaki sposób zmieni się oprawa graficzna wspomnianej produkcji. Następnie materiał pozwala sprawdzić, jak odświeżona wersja klasyka prezentuje się w akcji i trzeba przyznać, że miłośnicy RPG-owych przygód wąsatego hydraulika mają na co czekać.

GramTV przedstawia:

Remake Super Mario RPG zmierza wyłącznie na konsole Nintendo Switch. Premierę gry zaplanowano na 17 listopada 2023 roku. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po odświeżoną wersję Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars.

Komentarze
1
beetleman1234
Gramowicz
22/06/2023 08:29

Niby spoko, ale mogli pozostać przy tym bardziej surowym artstyle'u. Super Mario RPG zawsze wydawał się trochę surrealistyczny.