Twitter czy WhatsApp? Elon Musk zamierza wprowadzić kolejne zmiany

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/12 23:00
1
0

Elon Musk kontynuuje realizację swojej wizji stworzenia Twittera 2.0.

Jak podaje serwis Reuters, Elon Musk nie zamierza zrezygnować ze swojej wizji Twittera 2.0 i poinformował niedawno na swoim oficjalnym profilu o przygotowaniach do wprowadzenia kolejnych funkcji. Tym razem wygląda ta niczym próba upodobnienia serwisu społecznościowego do aplikacji WhatsApp w zakresie komunikacji między użytkownikami.

Twitter czy WhatsApp? Elon Musk zamierza wprowadzić kolejne zmiany

Twitter niczym WhatsApp. Nowe funkcje

Wczytywanie ramki mediów.

(...) Wkrótce będzie dostępny czat głosowy i wideo dla każdego użytkownika tej platformy, dzięki czemu będzie można rozmawiać z ludźmi w dowolnym miejscu na świecie bez podawania swojego numeru telefonu.

GramTV przedstawia:

Inżynierowie serwisu skupiają się również na bezpieczeństwie komunikacji – miliarder zapowiedział bowiem wprowadzenie szyfrowania do wiadomości bezpośrednich (DM), co pozwoli je lepiej zabezpieczyć. Dzięki temu wiadomości będą widziały wyłącznie osoby uczestniczące w danej rozmowie; nikt inny nie posiada do tego dostępu.

Komentarze
1
Crad999
Gramowicz
14/05/2023 12:32

Cały system prywatnych wiadomości na Twitterze jest okropny - najgorszy ze wszystkich dostępnych na rynku alternatyw, czyli Messengera, Whatsappa, Instagrama, Telegrama, Discorda, Signala i pewnie paru innych, które mi aktualnie nie przychodzą do głowy. Wolny, nie przechowuje starych wiadomości (albo po prostu nie da się scrollować wyżej niż X wiadomości), nie da się nic wyszukać. Powiadomienia nigdy nie działały poprawnie. Generalnie tragedia.

Wrzucenie kolejnych funkcjonalności może to tylko pogorszyć.