Pogłoski sugerują, że Final Fantasy IX otrzyma remake

Krzysztof Żołyński
2024/05/22 20:00
0
0

Jeśli czekaliście na remake Final Fantasy IX to mamy dobre wieści. Gra powstanie niemal na pewno.

W sieci funkcjonuje kilku bardzo wiarygodnych autorów przecieków, dotyczących gier wideo. Jednym z nich jest bez wątpienia Midori, którego specjalnością są doniesienia na temat Atlusa i Segi, ale ma na koncie kilka innych ważnych informacji. To właśnie na jego profilu w serwisie X pojawiła się właśnie informacja na temat losów remaku Final Fantasy.

Pogłoski sugerują, że Final Fantasy IX otrzyma remake

Powstanie remake Final Fantasy IX? Plotki sugerują, że tak

W zasadzie jego wypowiedź została sprowokowana przez pytanie jednego z fanów gier, który zapytał, czy Square Enix pracuje nad kolejnymi remake'ami (oczywiście poza Final Fantasy VII: Remake). Odpowiedź Midori była krótka, ale załatwiła błyskawicznie dwa tematy: „Tak. Ale nie ma w przygotowaniu tytułu remake'u FFX."

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Najwyraźniej zaciekawiło to innego obserwatora jego konta, który wyraźnie zapytał, czy plotka o remake’u Final Fantasy IX jest prawdziwa. Ten czytelnik otrzymał odpowiedź: „To jest prawdziwa informacja”.

Mimo sporej wiarygodności Midori, te informacje wciąż należy traktować w kategorii plotek, ponieważ absolutną pewność może dać nam tylko oficjalna zapowiedź producenta lub wydawcy, a tej póki co, wciąż brakuje.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!