Twierdza: Edycja Ostateczna ze świetną sprzedażą. Twórcy chwalą się wynikami

Mikołaj Ciesielski
2023/11/13 12:55
0
1

Deweloperzy z FireFly Studios mają powody do zadowolenia.

Twierdza: Edycja Ostateczna może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam. Deweloperzy nie spoczywają jednak na laurach, ponieważ odświeżona wersja kultowej strategii z 2001 roku otrzymała już pierwszą aktualizację, która wprowadziła sporo poprawek. Okazuje się jednak, że to koniec dobrych informacji związanych ze wspomnianą produkcję. FireFly Studios pochwaliło się bowiem świetną sprzedażą gry Twierdza: Edycja Ostateczna.

Twierdza: Edycja Ostateczna ze świetną sprzedażą. Twórcy chwalą się wynikami

FireFly Studios pochwaliło się wynikami sprzedaży gry Twierdza: Edycja Ostateczna

Świetnym startem gry Twierdza: Edycja Ostateczna deweloperzy z FireFly Studios pochwalili się we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter). Zespół ujawnił, że wspomniana produkcja osiągnęła sprzedaż na poziomie 100 tysięcy egzemplarzy w niecałe 72 godziny od premiery. Trzeba przyznać, że to naprawdę bardzo dobry wynik jak na odświeżoną wersję tytułu, który pierwotnie debiutował na rynku 22 lata temu.

Poznaj grę, od której wszystko się zaczęło, dzięki starannie odświeżonej wersji powstałej na podstawie oryginalnych grafik i muzyki… a także z pomocą twórców i aktorów głosowych odpowiadających za pierwszą odsłonę legendarnej serii! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że gra Twierdza: Edycja Ostateczna dostępna jest wyłącznie na komputerach osobistych. Zainteresowani wciąż mogą skorzystać z premierowej promocji na Steam i nabyć produkcję z 10% zniżką. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ oferta kończy się jutro – 14 listopada – o 19:00 czasu polskiego.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!