Twierdza: Edycja ostateczna z pierwszą aktualizacją. Sporo naprawek i ulepszeń

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/12 13:45
0
0

Pierwszy patch do gry usunął różne błędy techniczne i wprowadził kilka ulepszeń.

Kilka dni temu na platformie Steam zadebiutowała odświeżona wersja kultowej strategii z 2001 roku, czyli Twierdza: Edycja ostateczna (Stronghold: Definitive Edition). Zaledwie dwa dni później przedstawiciele studia Firefly poinformowali o udostępnieniu pierwszej aktualizacji z numerem 1.01 do gry.

Twierdza: Edycja ostateczna z pierwszą aktualizacją. Sporo naprawek i ulepszeń

Twierdza: Edycja ostateczna – pierwsza aktualizacja

Jest to niewielka łatka (waży zaledwie 40 MB), która przede wszystkim eliminuje niektóre błędy techniczne. Wśród nich znajdziemy chociażby błąd, przez który puste lobby pozostawały na liście lobby w trybie wieloosobowym, czy też nieprawidłową animację ataku szermierzy i czarny ekran przy wczytywaniu niestandardowych misji.

Deweloperzy potwierdzili również, że są świadomi obecnych problemów z multiplayerem. Mowa oczywiście o licznych opóźnieniach, desychronizacji czy też całkowitej utraty połączenia, z czym borykają się niektórzy gracze – studio ma obecnie pracować nad poprawkami tych konkretnych elementów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Twierdza: Edycja ostateczna zadebiutowało na rynku 7 listopada bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!