To nie Will Smith miał zagrać jednego z bohaterów w Bad Boys. Martin Lawrence zdradził, kto miał wystąpić w filmie

Krzysztof Żołyński
2024/04/05 18:00
1
0

Martin Lawrence i Will Smith to duet bez którego trudno sobie wyobrazić serię filmów Bad Boys. Jednak jeden z aktorów mógł nie wystąpić w tych filmach.

Do tej pory seria Bad Boys dorobiła się czterech filmów, a we wszystkich w rolach głównych występują Martin Lawrence i Will Smith. Ta para stała się synonimem serii, ale okazuje się, że kiedy pomysł na pierwszy film został przedstawiony Martinowi Lawrence’owi, to chciał on, aby jego partnerem ekranowym był Eddie Murphy.

To nie Will Smith miał zagrać jednego z bohaterów w Bad Boys. Martin Lawrence zdradził, kto miał wystąpić w filmie

Will Smith mógł nie zagrać w Bad Boys

Sprawa została ujawniona w trakcie jednego z wywiadów promujących najnowszą odsłonę serii Bad Boys: Ride or Die. To właśnie w jego trakcie Lawrence ujawnił kogo widział w obsadzie oraz powód dlaczego wybrany został Will Smith.

Miałem umowę z Sony i to był film, który mi przysłali, żeby sprawdzić, czy chcę go zrobić, i musiałem tylko znaleźć partnera, z którym mógłbym to zagrać. Myślałem o Eddiem Murphym, ale okazało się, że jego zatrudnienie jest zbyt kosztowne.

W związku z tym producenci wskazali na Willa Smitha i zaaranżowali spotkanie między aktorami.

Wybrałem właściwą osobę, bo to moja siostra powiedziała mi: „Powinieneś to zrobić z Willem”. Dwie gwiazdy seriali komediowych, spotykacie się na dużym ekranie, to mogłoby być coś wyjątkowego. Więc ja i Will zjedliśmy kolację i po pięciu minutach rozmowy z Willem wiedziałem, że to on. Nie mogłem więc odmówić i od tamtej pory jesteśmy Bad Boys.

GramTV przedstawia:

Warto przypomnieć, że Lawrence dwukrotnie współpracował z Murphym przy komedii romantycznej Boomerang z 1992 roku, a następnie w filmie Life z 1999 roku. Prywatnie panowie niedługo mogą stać się rodziną, ponieważ syn Murphy'ego i córka Lawrence'a są zaręczeni.

Premiera Bad Boys: Ride or Die jest zaplanowana na 7 czerwca.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
05/04/2024 19:42

Naprawdę? Murphy? On się nie nadaje do tego typu filmów.