The Witcher: Sirens of the Deep oficjalnie! Pierwszy zwiastun nowych przygód Geralta

Radosław Krajewski
2023/11/10 23:05
2
1

Netflix ogłosił nowy film z uniwersum Wiedźmina.

Na tegorocznym Geeked Week Netflix oficjalnie zapowiedział nowy film anime The Witcher: Sirens of the Deep. O projekcie po raz pierwszy informował serwis Redanian Intelligence jeszcze w czerwcu bieżącego roku. Produkcja będzie adaptacją opowiadania Trochę poświęcenia z książki Miecz przeznaczenia autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

The Witcher: Sirens of the Deep oficjalnie! Pierwszy zwiastun nowych przygód Geralta

The Witcher: Sirens of the Deep – pierwszy zwiastun i data premiery

Za animowany film odpowiadać będzie Studio Mir, twórcy Harley Quinn i Wyspy Czaszki. Scenariusz do The Witcher: Sirens of the Deep napisał Mike Ostrowski i Rae Benjamin, którzy pracowali również nad aktorskim serialem Wiedźmin. Reżyserem produkcji jest Kang Hei Chul, który zaangażowany był w poprzedni animowany film – Wiedźmin: Zmora Wilka. Producentami są Mike Ostrowski, Tomek Bagiński i Jarosław Sawko z Platige Image oraz Jason F Brown i Sean Daniel z Hivemind.

Głównym bohaterem historii będzie Geralt, któremu głosu użyczy Doug Cockle. Do swoich ról powrócą również Anya Chalotra i Joey Batey, którzy użyczą głosu Yennefer i Jaskrowi. Z kolei głosem Christiny Wren przemówi Essi Daven, trubadurka i przyjaciółka barda.

Jestem bardzo podekscytowany możliwością ogłoszenia mojego powrotu do świata Wiedźmina, w którym podkładam głos Geraltowi z Rivii, ale tym razem w nadchodzącym filmie animowanym The Witcher: Sirens of the Deep. Praca ze Studio Mir i Netfliksem nad tym nowym anime była dla mnie zaszczytem i jestem podekscytowana możliwością podzielenia się kolejnym rozdziałem podróży Białego Wilka z fanami uniwersum Wiedźmina. Mire taedh aen stráede! – przekazał Doug Cockle.

GramTV przedstawia:

Historia opowiada o kolejnej przygodzie Geralta z Rivii, w której wraz z Jaskrem zostaje zatrudniony do zbadania serii tajemniczych ataków na mieszkańców nadmorskiej wioski. Wiedźmin zostaje wciągnięty w odwieczny konflikt między ludźmi a syrenami. Aby go rozwiązać potrzebuje pomocy starych przyjaciół i zupełnie nowych postaci, zanim dojdzie do wielkiej wojny.

Poniżej znajdziecie dwa pierwsze materiały z The Witcher: Sirens of the Deep. Anime zadebiutuje na Netflixie pod koniec 2024 roku.

Komentarze
2
maxgame
Gramowicz
11/11/2023 09:29
MisticGohan_MODED napisał:

Trochę sobie poczekamy na premierę, ale i tak się jaram.

A ja mam wielki dystans. Widze Netflix już mam obawy. Zwłaszcza po gniocie serialowym i tym Blood Origins co było wręcz gównem nad głowami. Animowany wiedźmin o młodym papcio Vesmemirku też szału nie robił. Więc no zwyczajnie nie nastawiam się na coś co zwali mnie z nóg a bardziej na kolejnego zapychacza kartoteki filmowej

MisticGohan_MODED
Gramowicz
10/11/2023 23:11

Trochę sobie poczekamy na premierę, ale i tak się jaram.