The Mandalorian otrzyma kinowy film zamiast 4. sezonu. Ahsoka wróci z nowymi odcinkami

Radosław Krajewski
2024/01/09 18:45
1
0

Lucasfilm podjęło decyzję o zakończeniu swojego flagowego serialu z Gwiezdnych wojen na kinowej produkcji.

W grudniu pojawiły się doniesienia, że czwarty sezon The Mandalorian nie powstanie, a zamiast tego widzowie otrzymają kinowy film. Te plotki zostały właśnie oficjalnie potwierdzone przez Lucasfilm. Dave Filoni zakończy historię Din Djarina i Grogu w kinowym filmie, do którego zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

The Mandalorian otrzyma kinowy film zamiast 4. sezonu. Ahsoka wróci z nowymi odcinkami

Film zatytułowano The Mandalorian & Grogu i za reżyserię będzie odpowiadał Dave Filoni. Niestety żadne szczegóły nie zostały ujawnione, ale twórca serialu jest podekscytowany przeniesieniem przygód dwójki bohaterów na duży ekran.

The Mandalorian – będzie film zamiast czwartego sezonu

Uwielbiam opowiadać historie rozgrywające się w bogatym świecie stworzonym przez George’a Lucasa. Perspektywa przeniesienia Mandalorianina i jego ucznia Grogu na duży ekran jest niezwykle ekscytująca – powiedział Filoni.

Jon Favreau i Dave Filoni wprowadzili do Gwiezdnych wojen dwie nowe i kochane przez fanów postacie, a ta nowa historia idealnie pasuje do dużego ekranu – dodała Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm.

GramTV przedstawia:

The Mandalorian & Grogu to czwarty z zapowiedzianych filmów z Gwiezdnych wojen, które ukażą się w niedalekiej przyszłości. Produkcja dołączyła do projektów, za którymi stoją Sharmeen Obaid-Chinoy, James Mangold, a także Dave Filoni, który za sprawą kinowego filmu ma zamiar zakończyć całe Mandoverse, do którego należy The Mandalorian, Księga Bobby Fetta i Ahsoka.

Ahsoka – Lucasfilm zamówił drugi sezon

Lucasfilm potwierdził również wcześniejsze doniesienia, że Ahsoka zostanie przedłużona na drugi sezon. Serial doczeka się nowych odcinków, za które będzie odpowiadał Dave Filoni. Niestety w przypadku powrotu Ahsoki Tano nie podano żadnych szczegółów.

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
09/01/2024 21:03

Nigdy nie byłem szczególnym fanem tego serialu - ale mimo wszystko pierwszy sezon był całkiem niezły. To jednakże co zrobiono w kolejnych pokazuje w jak wspaniały sposób można zarżnąć nawet tak dobry start/pomysł