The Mandalorian jednak nie dostanie 4. sezonu? Twórcy mają inny plan

Radosław Krajewski
2023/12/09 18:00
1
0

Możemy nie doczekać się premiery czwartego sezonu The Mandalorian, ale w zamian otrzymamy inną produkcję.

Czwarty sezon The Mandalorian może nie powstać. Chociaż wydawało się, że Dave Filoni, świeżo upieczony dyrektor kreatywny Lucasfilm, nakręci jeszcze jedną serię, aby stała się wprowadzeniem do jego filmu podsumowującego Mandoverse, to może stać się inaczej. Jeff Sneider w podcaście The Hot Mic zdradził, że twórca ma teraz inne plany i zamiast nowych odcinków The Mandalotian możemy dostać pełnometrażowy film.

The Mandalorian jednak nie dostanie 4. sezonu? Twórcy mają inny plan

The Mandalorian – czwarty sezon może zostać przekształcony w film

Podczas tegorocznego Star Wars Celebration zapowiedziano trzy nowe filmy z Gwiezdnych wojen, w tym wspomnianą produkcję Dave’a Filoniego, jak również kontynuację przygód Rey. Wydawało się, że film rozgrywający się po dziewiątej części Sagi, w której poznamy dalsze losy bohaterki, będzie pierwszym od wielu lat filmem z serii, który trafi do kin. Sneider jednak uważa, że nie jest to pierwsza kolejności produkcja, która w najbliższych latach zadebiutuje na dużym ekranie.

Myślę, że wszyscy żyliśmy w przeświadczeniu, że film z Daisy Ridley będzie kolejnym filmem z serii Gwiezdne wojny. Wiem, że na pewno tak było. Ogłosili trzy filmy, a wszyscy stwierdzili: „Ok, myślę, że ten z Daisy Ridley jest najbliższy”. Ma reżysera i tak dalej. W każdym razie nie wygląda na to, że to będzie następna kinowa produkcja.

Niezatytułowany jeszcze film był zaplanowany na 22 maja 2026 roku, jednak Jeff Sneider powołuje się na swoje źródło w Disneyu, twierdząc, że następną kinową produkcję będzie czwarty sezon The Mandalorian, który zostanie przekształcony na pełnometrażowy film.

Kilka miesięcy temu nagrałem film, bo krążyły plotki, że czwarty sezon Mandalorianina może zostać przekształcony w film. Wtedy nie uważałem, że tak musi być. Jednakże teraz zaczynam ponownie słyszeć takie informacje. Niezależnie od tego, jaki będzie czwarty sezon The Mandalorian, kto się w nim pojawi, czym się okaże, jakikolwiek kształt przybierze, wygląda na to, że może to być kolejny film z Gwiezdnych Wojen i może być to coś, co zostanie ogłoszone jeszcze przed końcem tego roku.

GramTV przedstawia:

Jeszcze w lipcu serwis MakingStarWars informował, że Disney i Lucasfilm rozważają przekształcenie czwartego sezonu The Mandalorian w pełnometrażowy film. Filoniemu i reszcie twórców miał podobać się ten pomysł. Według MakingStarWars była to tylko opcja do rozważenia na wypadek przedłużającego się strajku scenarzystów i aktorów.

Przypomnijmy, że na przyszły rok zaplanowano tylko dwa aktorskie seriale z Gwiezdnych wojen. Oba tytuły będą nowościami, a nie kontynuacjami poprzednich produkcji. Dodatkowo na Disney+ pojawią się nowe sezony znanych serialowych animacji z serii.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
10/12/2023 03:46

Ja myślę że stworzyli fajną postać i mogą ją dołączać do przyszłych produkcji.