Jakie produkcje z Gwiezdnych wojen pojawią się w 2024 roku? Pełna lista

Radosław Krajewski
2023/12/02 16:00
0
0

Chociaż nie będzie nowych filmów, to pojawi się kilka świeżych seriali z odległej galaktyki.

Na następne kinowe filmy z Gwiezdnych wojen przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka lat. Najbliższymi produkcjami, które zadebiutują na dużym ekranie jest film o Rey, który rozgrywa się po dziewiątej części Sagi, a także film od Taiki Waititiego, o której wciąż nic nie wiemy. Nie oznacza to jednak, że fani Star Wars nie będą mieli co oglądać w kolejnych dwunastu miesiącach. Na przyszły rok Lucasfilm zaplanował premiery pięciu seriali.

Jakie produkcje z Gwiezdnych wojen pojawią się w 2024 roku? Pełna lista

Gwiezdne wojny – wszystkie produkcje zaplanowane na 2024 rok

W 2024 roku Gwiezdne wojny doczekają się dwóch nowych seriali aktorskich, czyli Skeleton Crew i The Acolyte. Skeleton Crew opowie o grupie dzieciaków, które zaginęły w galaktyce, a jedną z gwiazd produkcji jest Jude Law. Z kolei The Acolyte będzie tajemniczym thrillerem, który zaprezentuje wydarzenia rozgrywające się w ostatnich dniach Wysokiej Republiki, która do tej pory wykorzystywana była jedynie w komiksach i książkach.

Nie zabraknie także animowanych propozycji, w tym trzeciego sezonu Parszywej zgrai. To będą już ostatnie odcinki drużyny klonów, więc finał ich przygód poznamy w przyszłym roku. Z nowym sezonem powrócą również Opowieści Jedi. Niestety nie znamy żadnych szczegółów dotyczących tej produkcji.

GramTV przedstawia:

Ostatnim z seriali, które pojawią się na Disney+ jest drugi sezon Andora. Dla wielu fanów Gwiezdnych wojen przygody bohatera znanego z Łotra 1 stanowią najlepszy dowód, że seria Star Wars wciąż potrafi zachwycić, będąc jednocześnie skierowaną do starszego odbiorcy. Daty premier wszystkich wspomnianych tytułów nie są na razie znane.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!