The Last Oricru z datą premiery. Nadchodzi nowe RPG akcji dla fanów Gothica

Mikołaj Ciesielski
2022/08/25 09:30
1
0

Produkcja studia GoldKnights zadebiutuje na rynku tej jesieni.

The Last Oricru z datą premiery. Nadchodzi nowe RPG akcji dla fanów Gothica

Jeśli czekacie na zapowiedziane w czerwcu ubiegłego roku The Last Oricru, czyli nowe RPG akcji łączące w sobie klimaty science fiction i średniowiecza, to mamy dla Was dobre wieści. Deweloperzy ze studia GoldKnights ujawnili bowiem dokładną datę premiery gry, dzięki czemu możemy potwierdzić, że produkcja zadebiutuje na rynku 13 października bieżącego roku.

The Last Oricru na zwiastunie z Gamescom 2022

To jednak nie koniec wiadomości na temat wspomnianego tytułu. Podczas trwających targów Gamescom 2022 twórcy nie tylko ujawnili datę premiery gry, ale zaprezentowali także nowy zwiastun produkcji. W materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki, a deweloperzy przypominają, że The Last Oricru można ukończyć zarówno solo, jak i w trybie dwuosobowej kooperacji.

Twoje decyzje będą miały wpływ na rozgrywkę, przebieg konfliktu i jego wynik. Przeżyj setki dynamicznych walk łączących brutalny, średniowieczny styl walki z rzeczywistością świata sci-fi, w którym każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że The Last Oricru zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych produkcją studia GoldKnights zapraszamy do zapoznania się z naszymi wrażeniami z zamkniętego pokazu gry: Grałem w The Last Oricru - sporo tu Piranii, trochę From Software’u.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
25/08/2022 10:46

Jak na razie, bardziej kojarzy mi się to z Two Worlds 2, niż z grami od PB. Ale zobaczymy.