The Last Oricru to nowe RPG akcji, które łączy klimaty sci-fi i średniowiecza

Mikołaj Ciesielski
2021/06/11 13:05
0
0

Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

The Last Oricru to nowe RPG akcji, które łączy klimaty sci-fi i średniowiecza

Prime Matter, nowa marka wydawnicza firmy Koch Media, oraz deweloperzy ze studia GoldKnights zapowiedzieli wczoraj grę The Last Oricru – nowe RPG akcji, które łączy w sobie klimaty science-fiction i średniowiecza. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł ma zadebiutować na rynku w 2022 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Opublikowano za to kilka zrzutów ekranu, które znajdziecie w galerii na dole wiadomości.

Deweloperzy obiecują, że The Last Oricru zaoferuje intrygującą fabułę, a decyzję podejmowane przez graczy będą miały wpływ na dalszy los opowieści, a także na wygląd świata gry oraz postacie niezależne. Tytuł ma oferować również brutalną walkę, a w trakcie potyczek z oponentami wykorzystamy zarówno broń białą, jak i różnego rodzaju magiczne zdolności. Nie zabraknie też starć z bossami i systemu rozwoju postaci.

Co ciekawe, The Last Oricru będzie można przejść w pojedynkę lub w trybie lokalnej kooperacji na podzielonym ekranie. Twórcy podkreślają, że zabawa w duecie pozwoli zastosować zupełnie nowe strategie podczas walk z potężnymi przeciwnikami. Ponadto dzięki obecności kompana będziemy mogli odkryć lokacje, do których nie dotrzemy w trybie solo. Deweloperzy zaznaczają również, że gracze, poprzez wybór różnych klas postaci, będą mogli się świetnie uzupełniać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!