The Last of Us z ważną zmianą w historii. Znamy czasy trwania odcinków

Radosław Krajewski
2023/01/10 12:30
0
0

Niektóre odcinki będą miały długość pełnometrażowych filmów.

W sieci pojawiły się pierwsze opinie krytyków dotyczące serialu. Wybrani recenzenci otrzymali możliwość obejrzenie całego pierwszego sezonu i większość jest zachwycona dziełem stworzonym przez HBO i Sony Pictures. Jednak fani serii gier od Naughty Dog muszą przygotować się na pewne istotne zmiany, które zostały wprowadzone w serialu. Jedną z nich jest sposób zarażania śmiertelnym wirusem. Okazuje się, że w serialu zabraknie rozpowszechniania infekcji przez zarodniki w podobny sposób, co w grze.

The Last of Us z ważną zmianą w historii. Znamy czasy trwania odcinków

Tym samym w serialu zabraknie momentów, w którym bohaterowie zakładają maski, aby bezpiecznie przemieszczać się w pomieszczeniach, w których znajdują się groźne grzyby. Craig Mazin w wywiadzie dla ComicBook opowiedział, dlaczego zdecydowali się zmienić ten ważny element w produkcji od HBO.

W grze… napotykasz zarodniki i musisz założyć maskę. W świecie, który tworzymy [w serialu], gdybyśmy umieścili zarodniki w powietrzu, byłoby jasne, że wszędzie by się rozprzestrzeniły i każdy musiałby cały czas nosić maskę, a do tego prawdopodobnie wszyscy byliby już zarażeni.

Tak więc postawiliśmy sobie wyzwanie, aby wymyślić interesujący nowy sposób rozprzestrzeniania się grzyba, ale przede wszystkim wydaje mi się, że po prostu połączyliśmy duszę serialu z duchem gry.

GramTV przedstawia:

Aby przekonać się, w jaki sposób zostanie przedstawiony sam wirus i zarodniki, będziemy musieli poczekać przynajmniej do pierwszego odcinka serialu. Już wcześniej podawano, że premierowy epizod będzie niezwykle długi i jego metraż wynosi aż 85 minut. W jednym z wątków na Reddicie pojawiły się również czasy trwania trzech kolejnych odcinków. Trzeci odcinek będzie niemal tak samo długi, jak pierwszy i jego metraż wyniesie 80 minut. Fani mogą więc szykować się na długie spotkania z Joelem i Ellie.

The Last of Us – czas trwania odcinków

  • Pierwszy odcinek – 85 minut
  • Drugi odcinek – 55 minut
  • Trzeci odcinek – 80 minut
  • Czwarty odcinek – 50 minut
Przypomnijmy, że The Last of Us zadebiutuje na HBO Max już 16 stycznia. Pierwszy sezon będzie liczył dziewięć odcinków.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!